Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

Slavík si připsal další vítězství. Opět ovládl jablonecké 4X Revelations

Autoři | Foto Petr Zbranek

Navzdory nejisté předpovědi počasí se včera v areálu sjezdovky na Dobré vodě uskutečnil 8. ročník JBC 4X Revelations, závodu světové série ve fourcrossu horských kol. Další zlato si připsal vůbec jediný vítěz všech ročníků biker Tomáš Slavík.

Oproti předchozím ročníkům se toho letošního zúčastnilo méně zahraničních závodníků, přesto se na start hlavního závodu postavilo celkem 32 bikerů. Organizátoři mohou mluvit o velkém štěstí z hlediska počasí. Celý den v areálu pršelo a ještě během tréninků bylá celá trať zahalená do mlhy. 

Těsně před začátkem hlavního závodu se ale počasí umoudřilo. To umožnilo závodníkům bezpečnější průjezd tratí a divakům skvělou podívanou.

Za domácím Tomášem Slavíkem, který opět s přehledem vyhrál, skončil na druhém místě Adrien Loron, třetí místo obsadil Petr Pala a posledním finalistou byl Mikuláš Nevrkla.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky JBC4X revelations, revelations, Tomáš Slavík, Jablonec, Dobrá voda, bike, Dobrá voda, a.s., Adrien Loron, Petr Pála, Mikuláš Nevrkla

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.