Na sklonku roku vyjížděli jablonečtí policisté mimo jiné k nehodě, při které havaroval osobní automobil a sjel ze srázu.
K havárii došlo kolem poledne. „Tehdy projížděl osmapadesátiletý řidič osobního vozidla tovární značky Volvo z Jablonce na Lučany,“ přiblížila policejní mluvčí Ivana Baláková. Při jízdě ale dostal smyk a projel pravotočivou zatáčku rovně.
„Následně prorazil oplocení u silnice, sjel po prudkém srázu, a přitom se navíc otočil kolem své osy,“ komentovala mluvčí. Auto následně prorazilo plot a nakonec nabouralo do rodinného domu.
Naštěstí řidič z nehody vyvázl jen s lehkým zraněním. Policisté ho na místě podrobili dechové zkoušce, která byla negativní. Případem se i nadále zabývají policisté.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám