čtvrtek 5. prosince 2019 Jitka

Liberecko

Úterní neštěstí v Hamru vyřadilo z provozu tři sanitky. O dekontaminaci se postarají vojáci

Kvůli výbuchu v Hamru na Jezeře muselo do nemocnice deset záchranářů a tři sanitky byly vyřazeny z provozu. Naštěstí všichni záchranáři byli propuštěni domů a sanitky se vrátí po důkladném očištění také do služby.

Tajemný dopis plný výhrůžek. Policie se obrací na veřejnost. Nepoznáte muže na fotce?

V Rochlici se minulý týden objevil dopis plný výhrůžek adresovaných konkrétní osobě. Policisté nyní pátrají po muži na fotografii. Mohl by totiž celou záležitost objasnit.

VIDEO: Nové okolí muzea. Prostor mají oživit venkovní výstavy, sezení i vodní prvek

Severočeské muzeum je už rok zavřené a další rok zavřené bude. Probíhá celková rekonstrukce a modernizace vnitřních prostor. Proměnit by se mělo ale i bezprostřední okolí instituce. Muzeum nyní představilo vizualizaci Ateliéru Krejčiříkovi. Tu...

Příští rok začne přestavba Liebiegova paláce na Centrum aktivního života. Vyjde na 200 milionů

V roce 2014 opustila Liebiegův palác v sousedství zámku galerie, od té doby je objekt prázdný. Po nezbytných diskusích o využití se nakonec přišlo s nápadem přestavby paláce na Centrum aktivního života, kde budou sídlit některé neziskové...

Jágr táhne i v Liberci. Páteční zápas s Kladnem je vyprodaný

Fenomén Jágr působí i v Liberci. Legendární hokejista přijede se svým Kladnem v pátek do Liberce a domácí klub hlásí, že na zápas je vyprodáno.

Festival Anifilm se stěhuje do Liberce. Centrum bude mít na zámku

Mezinárodní festival animovaného filmu Anifilm se příští rok na jaře bude konat ve stotisícovém Liberci. Přestěhuje se tam po 18 letech z Třeboně. V Liberci to oznámili pořadatelé festivalu. Kapacita a zázemí v Třeboni jim už nestačily, uvedli.

Hráči Slovanu v repre. Chaluš proti Musovi, dařilo se Marovi za Guineu

Hned pět fotbalistů prvního týmu Slovanu si plnilo své reprezentační povinnosti. Los kvalifikační skupiny jednadvacítky proti sobě dokonce svedl Matěje Chaluše a Petara Musu, nakonec se ale radoval liberecký stoper.

Jaké panují nové trendy mezi šmejdy? V Liberci proběhne speciální seminář na toto téma

Ačkoli to vypadá, že předváděčky, které byly hlavní doménou šmejdů, jsou ty tam a spolu s nimi zmizeli i jejich autoři, tak to tak bohužel není. Šmejdi totiž stále zkouší nové a nové cestičky, jak na lidi vyzrát.

Odsouzení z liberecké věznice pomáhají zlepšit vzhled města

Liberečtí vězni se v průběhu roku zapojili do úprav veřejného prostoru. Zlepšili tak vzhled zejména městské zeleně.

Derby zvládl lépe Liberec a připsal si cenné tři body do tabulky

Deváté kolo nejvyšší futsalové soutěže přineslo severočeské derby. Liberečtí měli do tohoto utkání s Démony poměrně vyrovnanou bilanci, kdy v loňské sezoně soupeře na Harcově udolali a naopak v České Lípě padli po dvou desetimetrových kopech. Dle...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.