Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Na mostě u Penny ve Frýdlantu srazil řidič chodce a ujel. Policie hledá svědky

Autoři | Foto Policie ČR

Svědky dopravní nehody, při které byl v sobotu 31. května v odpoledních hodinách sražen na mostě u Penny ve Frýdlantě chodec a od které řidič automobilu ujel, hledá v současné době policie. Vedle přímého svědectví uvítá i záznamy z palubních kamer projíždějících vozů.

„V sobotu 31. května mělo v odpoledních hodinách dojít ke střetu osobního automobilu s chodcem. V ulici Komenského na mostě ve směru jízdy do ulice Fügnerova se střetl dosud nezjištěný automobil s chodcem, který přecházel komunikaci po mostu ve směru k čerpací stanici Silkom. Chodec utrpěl zranění, se kterými byl transportován do nemocničního zařízení. Řidič automobilu opustil místo dopravní nehody, aniž by učinil patřičná opatření, která mu ukládá zákon,“ popisuje událost policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Chodec se rozhodl frekventovanou silnici I/13 přejít na mostě, opodál umístěné přechody pro chodce nevyužil.

Dosavadní vyšetřování rozuzlení dopravní nehody nepřineslo, proto se nyní policie obrací se žádostí o spolupráci na veřejnost. „Hledáme možné svědky uvedené dopravní nehody. Zároveň žádáme také řidiče, jejichž palubní kamery dopravní nehodu zaznamenaly, aby nám tyto materiály předali. Veškerá takto získaná svědectví nám mohou výrazným způsobem dopomoci k objasnění všech okolností a příčin vzniku nehodového děje,“ podotýká mluvčí policie.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky nehoda, srážka, chodec, auto, policie

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.