sobota 16. listopadu 2019 Otmar

Doprava

Nerušte tramvaj do Jablonce. Vznikla petice za její zachování

V souvislosti s plánovanou rekonstrukcí a prodloužením tramvajové trati mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou vznikla v Jablonci už druhá petice. Příznivci spojení začali sbírat podpisy za záchranu tramvajové trati. Podle organizátorů bude mít její...

Dopravu v Hrádku nad Nisou komplikují práce v Liberecké ulici

Dopravu v příhraničním Hrádku nad Nisou komplikují práce v Liberecké ulici. Frekventovaná silnice je hlavní příjezdovou komunikací do města. V současné době se pracuje na rekonstrukci plynovodu a v příštím roce na to navážou další správci...

V Jablonci dojde k dalším uzavírkám kvůli plynovodu

Jablonečáky čekají v druhé polovině října další uzavírky, které omezí dopravu. Ani u jedné ale nebude vedena objízdná trasa.

Kraj rozdává dopravcům milionové pokuty. Vadí mu nedodržování jízdních řádů nebo staré autobusy

Liberecký kraj rozdává dopravcům milionové pokuty. Důvodem je nedodržování jízdních řádů, ale také například porušování smluv třeba nasazením starších autobusů nebo vlaků. Pokuty za více než milion korun dostal loni BusLine nebo ČSAD Liberec,...

Cyklozávod ČT Author Cup omezí dopravu v Bedřichově

Zítra se v Bedřichově koná cyklistický závod ČT Author Cup 2019. Na trasu se v 10 hodin od úpravny vody vydá na 3,5 tisíce závodníků.

Uzavírka tunelu skončí v neděli. Ještě v říjnu čeká na řidiče omezení na příjezdu do Liberce

Už v neděli skončí poslední omezení v libereckém tunelu, který tak bude normálně průjezdný. Ještě v říjnu nás ale čekají komplikace na příjezdu do Liberce, kde se bude dávat nový povrch silnice.

Jablonec čeká v říjnu hned několik uzavírek, které ovlivní dopravu

Jablonecký magistrát informoval o plánovaných uzavírkách, které v měsíci říjnu ovlivní místní dopravu. V plánu jsou celkem tři uzavírky.

Silnice z Jablonce na Dolní Černou Studnici je hotová

Kraj dokončil rekonstrukci silnice třetí třídy č. 2879 vedoucí z Jablonce nad Dolní Černou Studnici. Řidiči si tak nyní užijí úplně nový povrch. Na komunikaci navíc přibyla svodidla i některé dopravní značky.

Hlavní tah na Liberec zablokovaly dvě nehody. Řidiči museli přes Záskalí

Několik kilometrů dlouhá kolona se dnes po poledni vytvořila na silnici 35 u Hodkovic ve směru na Liberec. Postupně se tam staly dvě dopravní nehody. Komunikace byla uzavřená, řidiči museli volit objížďku po staré silnici.

Chrastavu čeká ve čtvrtek uzavírka na Střeleckém vrchu

Obyvatelé sídliště Střelecký vrch v Chrastavě se dočkají nového asfaltového povrchu. To se ale neobejde bez jednodenní úplné uzavírky. Ta omezí dopravu ve čtvrtek od 8 do 17 hodin.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.