sobota 16. listopadu 2019 Otmar

Doprava

Příjezd do Liberce blokovala nehoda. U benzínky ve Stráži se srazila tři auta

V osm hodin ráno byla na tísňovou linku nahlášena nehoda tří vozidel na příjezdu do Liberce od Hrádku nad Nisou. Došlo k ní na úrovni nové benzínové pumpy EuroOil. Nehoda se neobešla bez zranění.

Železniční trať z Tanvaldu do Železného Brodu se dočká obnovy, vyžádá si ale několikaměsíční výluku

Železniční trať mezi Železným Brodem a Tanvaldem čeká rozsáhlá rekonstrukce. Z toho důvodu ale od 2. září potrvá až do konce listopadu na této trase výluka.

Cyklisté na chodnících. Jablonečtí strážníci se na ně zaměřili

Jízda na kole po chodníku? Zakázáno. Přesto se v ulicích měst můžeme často setkat s tím, že tento zákaz cyklisté nerespektují. V Jablonci se nyní s tímto nešvarem rozhodli bojovat a zaměří se na něj strážníci.

Začíná rekonstrukce silnice v Oldřichově. Náklaďáky neprojedou, osobáky musí počítat se zdržením

V Oldřichově v Hájích začíná rekonstrukce krajské silnice třetí třídy. Pro nákladní dopravu nad 3,5 tuny s výjimkou dopravní obsluhy je trasa uzavřená, do Raspenavy nebo Hejnic musí po silnici 13 přes Frýdlant. S dopravním omezením musejí počítat...

Nové silnice z Mimoně směrem na Mnichovo Hradiště se letos nedočkají, stavba se odkládá na příští rok

Na novou silnici druhé třídy si na Českolipsku patrně ještě nějaký čas počkají. Nakonec totiž byly práce posunuty až na příští rok. Důvodem je chybějící dodavatel, který by rekonstrukci provedl.

Dopravní výchovy se netřeba bát

Semináře pro pedagogy základních škol z oblasti dopravní výchovy pokračují. Realizovat se budou na podzim 2019. Jsou bezplatné a akreditované Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy. Už nyní se pedagogové či další pedagogičtí pracovníci...

Speciální autobusová linka Benátská odvozila bezmála 30 tisíc návštěvníků festivalu

Mimo prázdninového jízdního řádu linek MHD se v Liberci od čtvrtka do neděle rozjely také autobusy speciální linky 41 z centra města do areálu ve Vesci a zpět. Dopravu zajišťoval Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou.

Rekonstrukce 35 pokračuje. Od příštího víkendu se opět bude moci sjíždět do Jeřmanic

Rekonstrukce první třídy č. 35 pokračují a už příští týden dojde k významným změnám. Už v pátek by měly být dokončeny stavební práce v jízdním pruhu ve směru z Liberce na Turnov.

Už zítra vyjedou první elektrobusy z Tanvaldu na Smědavu, jezdit by měly každý srpnový víkend

Už zítra se poprvé vydají elektrobusy na novou turistickou linku s č. 790. Ta bude lidi vozit z Tanvaldu na Smědavu kolem Souše. Nabídne tak lidem nové možnosti, jak po Jizerkách výletit.

V polovině srpna dojde k výlukám na Jablonecku a Semilsku

Kvůli opravám železničních přejezdů a svařování kolejí nepojedou některé noční vlaky mezi Rychnovem a Jeřmanicemi a také mezi Turnovem a Hodkovicemi.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.