čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Doprava

Ve čtvrtek začne v Hodkovicích oprava kruháče, provoz budou řídit semafory

Už ve čtvrtek odstartuje oprava kruháče u benzínky v Hodkovicích nad Mohelkou. Rekonstrukce je rozplánovaná do celkem tří etap.

Co se děje s uzavírkou Horákovky? Dělníci odešli, čeká se na firmu, která položí asfalt

Hodně Liberečáků v posledních dnech překvapilo, že rekonstrukce třídy dr. Milady Horákové je téměř dokončena, chybí jen finální povrch, jenže staveniště je opuštěné a uzavírka trvá dál. Podle primátora se čeká na firmu, která právě povrch vozovky...

Uzavírka dvou ulic v Jablonci se odkládá na začátek školního roku. Čtyři lidé podali námitku

Plánovaná uzavírka ulic Poštovní a Budovatelů se posouvá na září. Důvodem zdržení je námitka, kterou podali čtyři Jablonečané ke stavebnímu řízení na dešťovou kanalizaci. Je to tak už druhý posun letošní stavby. Ten první zapříčinilo neukončené...

Cyklisté v Jablonci nedbají na výbavu svých kol

Jen dva ze 34 cyklistů, které zastavili strážníci městské policie minulá týden u jablonecké přehrady, měli správně vybavená kola. To je výsledek tradiční preventivní akce KOLO.

Oprava lávky u Rádla zkomplikuje dopravu na I/65 na Jablonec

Oprava turistické lávky přes frekventovanou komunikaci I/65 u Rádla zkomplikuje dopravu z Prahy na Jablonec nad Nisou. Práce začnou za týden a potrvají do poloviny září. Od 5. srpna na silnici kvůli tomu sníží v místě opravy rychlost. Řidiči ale...

Oprava silnice mezi Dobranovem a Heřmaničkami komplikuje dopravu

V polovině července odstartovala rekonstrukce silnice třetí třídy č. 2621 vedoucí mezi Dobranovem a Heřmaničkami na Českolipsku. Rekonstrukce je rozplánována do tří etap a potrvá až do konce srpna.

Liberec zvažuje zjednosměrnění ulic pro dopravu u Šaldova náměstí

Liberec zvažuje, že v centru města zjednosměrní některé ulice u frekventované křižovatky na Šaldově náměstí. Podle primátora Jaroslava Zámečníka (SLK) totiž hrozí, že po postavení parkovacího domu v areálu nemocnice nastane dopravní kolaps.

Dopravu na I/9 zkomplikovala oprava mostů v Zahrádkách

Dopravu na hlavní silnici I/9 z České Lípy na Mladou Boleslav komplikuje od soboty oprava dvou mostů u Zahrádek na Českolipsku. Kvůli omezené zatížitelnosti mostů je tam provoz kyvadlově veden jedním pruhem a řízen semafory. Omezení potrvá do...

Na začátku týdne nepojedou vlaky z Jablonného do Brniště

Na začátku týdne dojde na železniční trati z Liberce do Benešova nad Ploučnicí k mimořádné výluce v úseku Jablonné v Podještědí - Brniště.

Hlavní průtah z Frýdlantu do Polska se uzavře, bude se opravovat železniční přejezd

Kvůli generální opravě železničního přejezdu P2901 se silnice v Hajništi pod Smrkem na šest dní uzavře. Řidiči tak budou muset využít objízdnou trasu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.