Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Mladík nezvládl řízení Octavie a sjel do lesa. Po nárazu skončil v nemocnici

Autoři | Foto ZZSLK

V liberecké nemocnici skončil v neděli brzy ráno řidič Octavie, který havaroval před pátou hodinou ranní v Jablonci nad Nisou v ulici Na Hutích. Řidič jel ve směru od Jablonce nad Nisou na Černou Studnici, kde při průjezdu mírnou pravotočivou zatáčkou vyjel vlevo mimo silnici a sjel do lesa. Při tom se zranil a do nemocnice ho převezla záchranná služba.

„Přední částí vozidla narazil do náletového stromu. Vozidlo se následně přetočilo na pravý bok a zůstalo zaklíněno mezi náletovými stromy,“ shrnula mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová.

Škoda na autě je podle policie předběžně vyčíslena na 30 tisíc korun. „Policisté nemohli u řidiče s ohledem na jeho zdravotní stav provést na místě orientační dechovou zkoušku na alkohol, vyžádali si proto lékařské vyšetření spojené s odběrem krve v nemocnici,“ dodala mluvčí. Muž utrpěl mnohačetná poranění, se kterými byl transporotván napojený na plicní ventilaci do nemocnice.

Okolnosti nehody zůstává předmětem šetření. Událostí se teď zabývají policisté z dopravního inspektorátu policie v Jablonci nad Nisou. 

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Jablonec nad Nisou, nehoda, policie, Škoda Octavia, Vladimíra Šrýtrová, nemocnice, Krajská nemocnice Liberec, Černá studnice, Hutě, les

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.