Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Řidiče v Jablonci čeká další komplikace – v pondělí se uzavře ulice Mlýnská

Autoři | Foto se svolením města Jablonec nad Nisou

Velká dopravní komplikace čeká od pondělí 26. srpna řidiče v Jablonci nad Nisou. Kvůli rekonstrukci plynovodu a přípojek, které jsou v havarijním stavu, se tam uzavře ulice Mlýnská. Práce potrvají až do 18. října.

„Úplně uzavřená bude ulice Mlýnská od křižovatky s ulicí Podhorská po křižovatku s ulicí Nad Mlýnem. Objízdná trasa bude vedená obousměrně po přilehlých komunikacích, chodci budou převedení na jinou trasu a přes výkopy povedou lávky. Jeden chodník vždy zůstane průchozí,“ ujišťuje mluvčí jabloneckého magistrátu Jana Fričová.

V souvislosti s uzavírkou budou od 26. srpna platit dopravní opatření na linkách MHD číslo 104, 106, 114, 116, 118 a školní lince číslo 132. Zrušené budou zastávky Mlýnská, Klub Woko a Mánesova v obou směrech.

Náhradní zastávky:

Podhorská pro linky č. 104, 106, 114, 116 a 118 ve směru na sídliště Šumava a do Pasek (současná zastávka pro linky č. 102, 103, 108 a 117 v Podhorské ulici u křižovatky s ulicí Mlýnská)

Svatopluka Čecha v obou směrech pro linky č. 104, 106, 114, 116, 118 a 132 v ulici Svatopluka Čecha v blízkosti křižovatky s ulicí Mlýnská

Vysoká pro linku č. 104 (současná zastávka pro linky č. 106, 114 a 116)

Podzimní pro linku č. 104 (současná zastávka pro linky č. 106, 114, 116 a školní linku č. 132) 

Objízdné trasy linek MHD

Směr sídliště Šumava a Paseky:

Linky č. 104, 106, 114, 116 z autobusového nádraží pojedou do ulice Podhorská (zde náhradní zastávka), dále ulicí Svatopluka Čecha (zde náhradní zastávka), pokračují ulicí Podzimní do ulice Vysoká (zde náhradní zastávka pro linku č. 104 a standardní zastávka pro ostatní linky). 

Linka č. 118 z autobusového nádraží pojede do ulice Podhorská (zde náhradní zastávka), dále ulicí Svatopluka Čecha (zde náhradní zastávka) a následně se napojuje na svoji standardní trasu.

Směr autobusové nádraží:

Linky č. 104, 106, 114, 116 a školní linka 132 ze zastávky Sídliště Šumava pojedou Vysokou ulicí do ulice Podzimní (zde náhradní zastávka pro linku č. 104 a standardní zastávka pro ostatní linky), pokračují do ulice Svatopluka Čecha (zde náhradní zastávka), následně ulicí Perlovou a 5. května na autobusové nádraží.

Linka č. 118 pojede ulicí Svatopluka Čecha (zde náhradní zastávka), následně ulicí Perlovou a 5. května na autobusové nádraží.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky doprava, uzavírka, Jablonec nad Nisou

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.