Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

V Libereckém kraji klesly teploty k minus 18 stupňům Celsia

Autoři

V Libereckém kraji klesly dnes ráno teploty k minus 18 stupňům Celsia. Podle údajů z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) bylo nejchladněji v Jizerských horách - na Smědavě či Bedřichově. Na Jizerce klesly před 06:00 teploměry k minus 17 stupňům, při zemi bylo minus 18,7 stupně. Komunikace jsou sjízdné, silničáři ale radí opatrnost.

Hlavní komunikace jsou většinou holé a vymrzlé. Bez sněhu jsou i silnice nižších tříd v nižších polohách. V horských oblastech Krkonoš a Jizerských hor leží ale na vozovkách ujetá vrstva sněhu. Pozor by si měli dát řidiči v Malodoubské ulici v Liberci, kde na silnici vytéká potok a vytvořil se tam led.

Teploty v Libereckém kraji se dnes ráno pohybují od minus 17 do minus 11 stupňů. Je jasno, bez srážek a jen slabý proměnlivý vítr. I přes den se podle meteorologů udrží teploty pod bodem mrazu, maximálně vystoupají k minus šesti stupňům, na horách bude pod minus 11. Mrazy mají pokračovat i v dalších dnech.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Jizerka, teplota, mráz, Liberecký kraj, Jizerské hory, Český hydrometeorologický ústav, Bedřichov, Smědava, Krkonoše, Liberec, stupeň Celsia

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.