čtvrtek 11. srpna 2022 Zuzana

Vyhledávání

Nalezené články: "Jizerské hory"

Desatero Jizerskohorských bučin poukazuje na to, jak se správně chovat v přírodě

Jizerskohorské bučiny se před rokem staly první přírodní památkou v České republice zapsanou na seznamu UNESCO. Nyní vzniklo poučné video a také desatero, která osvětlují jak se správně chovat při pobytu v přírodě.

Tisícovka orientačních běžců na Czech O-Tour v Jizerkách

Po stopách Mistrovství světa v orientačním běhu se vydává unikátní seriál orientačních závodů Czech O-Tour, který pokračoval 15.–17. července v Jizerských horách. Na “Prázdninové pohodě” se představili závodníci všech věkových kategorií a během tří...

Mladík uvízl ve skalní průrvě u Besedic. Vyprostili ho záchranáři s hasiči

Teprve šestnáctiletý chlapec nešťastnou náhodou uvízl ve skalní průrvě v oblasti Malé Skály u Besedic v Českém ráji. Vyprostit ho museli ve spolupráci letečtí a horští záchranáři a hasiči. Vrtulník mladíka s poraněním pánve transportoval do...

Kolaps cyklisty v Jizerkách. Do hor pro něj letěl vrtulník

Vrtulník záchranné služby letěl v sobotu odpoledne k Bukové hoře v Jizerských horách. Zkolaboval tam dvaačtyřicetiletý cyklista. Pomoc mu zavolali jeho kamarádi, muži nakonec zachránil život defibrilátor záchranářů.

Poznejte krásy Jizerských hor s mapou v ruce

pondělí, 13. června 2022, 16:28Sport

Poznejte krásy Jizerských hor s mapou v ruce

Organizátoři loňského Mistrovství světa v orientačním běhu připravili pro fanoušky, diváky a širokou veřejnost další díl celoročního seriálu Czech O-Tour. Nabídnou tak závody pro všechny v další z unikátních lokalit loňského MS.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Jizerské hory"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Jizerské hory"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.