neděle 31. května 2020 Kamila

Řemeslníkům a živnostníkům bez práce může pomoci portál Stále žijeme

Mnoho podnikatelů zažívá v poslední době krušné chvilky. Naštěstí se objevuje i řada nápadů, jak jim pomoci. Jedním z nich je i portál Stále žijeme. Ten může pomoci přečkat těžké časy a rychle propojit živnostníky a řemeslníky s jejich klienty a to navíc zdarma.

Portál je pro všechny uživatele zdarma a stojí za ním agentura Dorland. „Uvědomujeme si, do jak složité situace se vzhledem k současným podmínkám dostalo mnoho řemeslníků a živnostníků, kteří ze dne na den museli uzavřít své provozovny. Tito lidé po fázi, kdy bylo nejdůležitější zajistit zdraví své i svých nejbližších, začali řešit i ekonomické důsledky této situace,“ řekla za agenturu Markéta Vesecká.

Portál může živnostníkům pomoci dostat ke klientům informaci, že své služby stále nabízí. Opačně zase lidé mohou lehce najít třeba řemeslníka, jehož služby právě nyní potřebují. „I když se mnohé provozovny musely uzavřít, neznamená to, že podnikatelé nefungují, ale lidé to často nevědí,“ vysvětlila Vesecká.

Registrace do portálu je jednoduchá. Stačí kontaktní údaje, v menu najít typ služby a podle mapy pak najít nejbližšího poskytovatele. Bližší info najdete na webu www.stalezijeme.cz

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky stále žijeme, řemeslníci, živnostníci, koronavirus

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Petr Štefek

Chtěl bych se zeptat jak je to s karanténou jestli platí pro všechny nebo důchodci sou výjimkou?

středa, 8. dubna 2020, 16:01

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.