pátek 10. července 2020 Libuše / Amálie

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Naproti muzeu vyrostl zábavní park

Dospělí zapomenou každodenní shon a děti si příjemně vydovádí v novém Fun Parku u muzea. Jeho otevření chystá na sobotu 30. května volné sdružení místních podnikatelů v centru Liberce, na Masarykově třídě, v Golf centru naproti Severočeskému muzeu.

„Už nyní tam mohou návštěvníci zkusit minigolf, využít venkovní terasu a skákací hrady. Ve vnitřních prostorách se pak setkají nejen s virtuální realitou,“ prozrazuje za organizátory Michal Buzek ze společnosti Elset.

U muzea se otevře příměstský camp pro malé dobrodruhy

Letní prázdninová dobrodružství připravuje pro liberecké děti společnost Elset. Tradiční pořadatel společenských akcí a dětských dnů pro ně otevře v Golf centru na Masarykově ulici v Liberci příměstský tábor.

Chuť objevovat, obnovit schopnost citlivěji vnímat svět i sebe samé jim v parku pomůže  25 unikátních interaktivních exponátů probouzejících  lidské smysly.  „Přinášejí úplně nové zážitky. Při jejich testování je třeba důvěřovat instinktům, zkoumat své reakce a pak odhalit rozsah vlastních schopností,“ doporučuje Buzek. Zábava a poučení umožní například změřit sílu myšlenek, pohrát si s pamětí, prožít let ptáka nebo naprogramovat robotickou ruku. Exponáty pobaví a zaujmou děti i dospělé, kteří se také v rozšířené realitě přenesou do pravěku nebo zažijí arktický mráz.

Fun Park zůstane v provozu po celou letní sezónu. O víkendu 30. a 31. 5. se v něm navíc bude soutěžit,  Divadlo Krtek v sobotu 30.5. i v neděli 31.5.  v 10.30 zahraje představení Cirkus plný pohádek  a drobní prodejci rozprostřou mezi atrakcemi své stánky. Součástí areálu jsou i restaurace ZOO 1320,  Park a  letní bar v Golf clubu. „Akce bude regulována do maximálně 300 osob v jeden okamžik. Vstupné budou platit během tohoto víkendu pouze dospělí,“ doplnil Buzek.

Vice informací na www.funparkumuzea.cz.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

PR text

Štítky funpark, elset, muzeum

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.