úterý 18. února 2020 Gizela

Auto srazilo devítiletého chlapce na přechodu. Řidiče hledá policie

Policie pátrá po řidiči, který srazil na přechodu pro chodce v České Lípě malého chlapce, když přecházel silnici se svou matkou. Řidič oběma ještě vynadal.

K nehodě došlo 8. ledna krátce před osmou hodinou ranní nedaleko křižovatky ulic Děčínská a Sokolská. Tehdy přecházela maminka se svým devítiletým synem Děčínskou ulici, když do chlapce na přechodu narazil automobil. „Řidič sice na místě zastavil, ale pouze na chvíli, aby oběma chodcům vynadal a následně pokračoval v jízdě,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková. Chlapec byl z místa s bolestí nohy převezen do nemocnice.

Nejenže se řidič nezachoval po nehodě, jak měl, ale navíc při ujíždění z místa ještě přidal plyn a projel blízkou křižovatku na červenou. „Přestože jízdu řidiče zaznamenala kamera, nepodařilo se přečíst registrační značku,“ vysvětlila Baláková.

Zřejmě šlo o vozidlo Škoda Octavia stříbrné barvy. Policisté nyní pátrají po totožnosti bezohledného řidiče a obracejí se i na další řidiče, kteří místem projížděli a zaznamenali incident na palubní kamery, aby své záznamy poskytli policii.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Foto PČR

Štítky nehoda, chodec, pátrání, policie, Českolipsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.