úterý 27. července 2021 Věroslav

Policisté pátrají po starší ženě z Jablonce. Odešla z domova a doposud se nevrátila

Policisté pátrají po pohřešované čtyřiašedesátileté Janě Tafilové z Jablonce nad Nisou. Ta na konci června odešla z domova a doposud se nevrátila.

Čtyřiašedesátiletá žena odešla 30. června ze svého domova v Jablonci, který sdílí se svým druhem. „Žena odešla bez udání důvodu v sedm hodin ráno a dosud se nevrátila ani o sobě nepodala nikomu žádnou zprávu,“ informovala mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Veškeré informace týkající se pohřešované ženy sdělte policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158.

Své osobní doklady a mobil nechala doma. Janu Tafilovou mohou lidé poznat také podle nápadně pomalé chůze s krátkou délkou kroku. Při chůzi navíc škrtá o zem pravou patou.

V době odchodu z domova měla na sobě modré rifle, modrou bundu, fialovobílé proužkované triko, popsala Sochorová. Zároveň podle informací policie po prodělaném onemocnění mluví hledaná žena pomalu, občas nesrozumitelně a nevzpomíná si na slova.

Z domu pohřešovaná odešla v modrých botách s bílým klínem a na zádech měla batoh. Je hubené postavy, má blond vlnité vlasy a modré oči.

Hodnocení článku je 68 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR, Dominik Svoboda

Štítky Jablonecko, policie, pátrání, žena, pohřešovaný

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.