sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Nejčtenější

Autobusem i vlakem na lyže. Speciální linky vozí lyžaře až ke stopě

Nacpaná parkoviště, fronty u vjezdů, drahé parkovné i dlouhá vzdálenost ke sjezdovce nebo do stopy. To bývají hlavní problémy, když do hor vyrazíte vlastním autem. Alternativu nabízí veřejná doprava, která vás přiblíží do hor bez problémů....

Liberečtí hokejbalisté připravují zápas pro Jedličkův ústav, přijďte je podpořit

Pár Liberečáků, kteří mají rádi hokejbal a chtějí přispět na dobrou věc, se rozhodlo uspořádat exhibiční utkání. Přijďte jim zafandit a podpořit Jedličkův ústav.

Beran na Ještědu i sumec u Hokejky. Archa loni přijala skoro šestnáct set zvířat

Hodně náročný byl loňský rok pro záchranou stanici Archa. Ta přijala rekordních 1575 zvířat. Kromě netopýrů, labutí nebo ježků její pracovníci řešili i nezvyklé případy, jako je beran, který se vydal z Křižan na Ještěd nebo nahlášený sumec v Jezírku...

Novým ředitelem TSML je Michal Hron. Má dokončit transformaci z akciovky na příspěvkovou organizaci

Dočasným ředitelem nově vzniklé liberecké příspěvkové organizace Technické služby města Liberce se stal liberecký radní Michal Hron (Starostové pro Liberecký kraj). Nová společnost má nahradit stejnojmennou akciovou firmu města. Hronovým úkolem bude...

Zájem o libereckou dílnu iQFabLab pomalu roste

Před několika měsíci rozšířila iQLandia Liberec svou nabídkou o dílnu iQFabLab. Zájem o její vybavení, ve kterém nechybí 3D tiskárna nebo laserové řezačky, stále stoupá.

Popovídat si, zahrát hru nebo luštit křížovku. Seniory v Senecura potěší dobrovolníci

Stejně jako kdekoliv jinde, i v domově pro seniory se mohou klienti cítit sami nebo postrádat parťáka třeba na šachy nebo jen tak na popovídání. SeneCura SeniorCentrum v Liberci tak budou nově navštěvovat dobrovolníci organizace ADRA.

Kontejnerů na sběr kovových odpadů je málo. Město jich přidá devět

Po Liberci je v současnosti dvacet šedých kontejnerů, do kterých se dá vyhazovat kovový odpad. Jenže jejich počet nestačí, město tak přidá alespoň dalších devět.

VÍKEND PODLE DRBNY: Pohádka, šerm, ples knihovny a koncerty

Třetí lednový víkend můžete strávit nějakým pěkným výletem, lenošením a nebo vyrazit někam za kulturou. A kam? Inspirovat se můžete níže.

Dům na frýdlantském náměstí má špatnou statiku. Probíhá jeho zajištění

Historický dům č. 74 se nachází v rohu náměstí ve Frýdlantu. Kvůli značenému narušení statiky nyní probíhá jeho zajištění a to celkově ve dvou etapách.

Jablonec hledá dopravce na dalších deset let. Radnice vypsala soutěž

Město Jablonec nyní hledá dopravce, který by od příštího roku zajišťoval MHD. Autobusy nového dopravce by neměly ale jezdit jen po ulicích Jablonce, ale zajíždět by měly i do okolí. Například na Bedřichov nebo do Rychnova.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.