pátek 5. června 2020 Dobroslav

Vyhledávání

Nalezené články: "žabák"

Březnové pohádky u Fryče. V neděli dorazí Kvak a Žbluňk

Už tuto neděli pokračují tradiční nedělní pohádková odpoledne v Knihkupectví Fryč. Tentokrát půjde o příhody dvou žabáků Kvaka a Žbluňka. Pohádky pak budou na programu každou březnovou neděli.

Starý Žabák je pryč, místo něj otevře Jednadvacítka plná odkazů na letectví

Na přelomu roku náhle zavřela legendární liberecká pivnice U Žabáka. Uběhlo pár měsíců a hospoda se otevře znovu, už ale nepůjde o zaplivanou nonstopku na zakončení akce, nový koncept spojuje pivnici s kulečníkem a také fandovstvím majitele do...

Legendární Žabák je zavřený. Takhle už to dál nešlo, říká dlouholetý majitel

Třiadvacet let nepřetržitého provozu. Legenda Žabák pod libereckým Sokolovským náměstím ale před pár dny náhle zavřela. Motto hospody Každý den až do rána čepujeme Konráda tak přestalo platit.

FILMOVÉ PREMIÉRY: Dokument Planeta Česko ukáže, že divočina začíná hned za dveřmi

Nových filmů každým týdnem přibývá jako hub po dešti, což dokazuje i další pravidelná dávka premiér. Tentokrát se můžete těšit na čtyři rozmanité novinky.

Pár se nechal zvát, hostitele pak před Žabákem okradl

Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán. Známé přísloví teď bude asi dlouho znít v uších třiapadesátiletého muže z Jablonce nad Nisou. Toho v noci ze středy na čtvrtek okradl vypočítavý pár, který se od muže nejprve nechal pozvat na pití v jedné...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "žabák"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "žabák"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.