pátek 3. dubna 2020 Richard

Vyhledávání

Nalezené články: "Globus Liberec"

Hypermarket Globus Liberec nabízí bezpečné nakupování

Jíst se musí i v dobách nouzových, proto Globus Liberec zavedl řadu opatření pro bezpečné a efektivní nakupování. Shrňme si ta nejdůležitější z nich.

Globus Liberec přeje všem čtenářům krásné svátky a šťastný nový rok

Všichni z Globusu Liberec vám děkují za přízeň a přejí krásné svátky. Velice si vážíme vaší důvěry v liberecký Globus, ve kterém pro vás neúnavně připravujeme kvalitní masné výrobky, pečeme čerstvé pečivo a vaříme poctivé jídlo. Přejeme vám, aby...

Méně igelitu a mikrotenu. Ekologické obaly budou navíc pomáhat handicapovaným

Globus snižuje prodej jednorázových plastových obalů. „Záleží nám na udržitelnosti a šetrném přístupu k životnímu prostředí, igelitu je skutečně v přírodě příliš a my se chceme podílet na jeho snižování,“ říká Hans-Jörg Bauer, jednatel společnosti...

S Globusem Liberec jednoduše na Benátskou!

A lístky na festival už máte? Nemeškejte a navštivte Globus Liberec, kde si jako člen Globus Bonus zakoupíte celofestivalovou vstupenku za 999 Kč a stáváte se automaticky čestným hostem VIP Globus zóny.

Tým Globus Liberec přeje všem čtenářům krásné svátky a šťastný nový rok

Vážení čtenáři Liberecké Drbny, na těchto řádcích bych vám rád poděkoval, že nakupujete v našem libereckém hypermarketu Globus a již dlouhých jedenáct let nám zachováváte vaši přízeň, které si nesmírně vážíme.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Globus Liberec"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Globus Liberec"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.