neděle 5. prosince 2021 Jitka

Vyhledávání

Nalezené články: "IQ Landia"

Pomozte vykouzlit úsměv dětem ze sociálně slabých rodin

Vánoce s Depejskem - to je unikátní projekt stejnojmenného libereckého spolku, který se rozhodl udělat radost dětem z rodin, které nemají v životě tolik štěstí. Na děti čeká zábavné vánoční odpoledne, které završí rozbalováním dárků.

Kam s dětmi o prázdninách? Co třeba do iQLandie za chrchlou zákeřným nebo halloweenskou dílničkou

Přemýšlíte, kam s dětmi během podzimních prázdnin vyrazíte? Co takhle zamířít do iQLandie? Celá rodina si tu užije zábavný halloweenský laděný program.

Všichni jezdí připoutaní po celé republice. Dětská soutěž zná vítěze

Děti po celé republice kreslily a psaly na téma: "Všichni jezdí připoutaní". Slavnostní vyhlášení celorepublikové soutěže proběhlo v pátek 21. června v Muzeu Policie České republiky.

Náměstí v Liberci se o svátcích s kolotoči vrátilo do minulosti

Náměstí v Liberci se o svátcích vrátilo do minulosti. Historický kolotoč, hlavotoč, velbloudí houpák, kotrmelčák či zvířecí lodičky strakonické kočovné společnosti Al Rašíd měly jedno společné, poháněla je jen síla lidských paží. Na náměstí tak...

Před radnicí vzniká pláž. První várka písku dorazila v pondělí

Kdo má pocit, že před radnicí vzniká pískoviště pro děti, mýlí se. Na náměstí Dr. E. Beneše dnes odpoledne dorazilo první nákladní auto, které přivezlo písek na improvizovanou pláž. Ta by měla být atrakcí především pro turisty. Druhou várku písku...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "IQ Landia"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "IQ Landia"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.