Počasí dnes23 °C, zítra21 °C
Sobota 10. června 2023  |  Svátek má Gita

Vyhledávání

Nalezené články: "Ludvíkov pod Smrkem"

Mezi Libverdou a Ludvíkovem se srazil autobus s dodávkou. Řidiče ošetřili záchranáři

Linkový autobus se dnes střel mezi Lázněmi Libverda a Ludvíkovem pod Smrkem s dodávkou. Pět cestujících, kteří v autobuse právě cestovali, vyvázli bez zranění. Záchranáři ošetřili řidiče obou vozidel.

Bude se měřit. Policisté chystají manévry, jen v Libereckém kraji obsadí stovku míst

Policie se ve středu zapojí do celoevropské dopravně bezpečnostní akce Speed Marathon. Jak už název napovídá, půjde o měření rychlosti. A seznam míst, kde se bude měřit, je hodně dlouhý, jen v Libereckém kraji čítá sto položek včetně ulic v krajském...

Dopravu na Frýdlantsku zkomplikuje další uzavírka

Dopravu na Frýdlantsku zkomplikuje na několik měsíců další omezení. Z důvodu rekonstrukce bude od 3. dubna do 31. srpna uzavřena silnice z Ludvíkova pod Smrkem do Lázní Libverda. Obyvatelům Přebytku a dopravní obsluze bude vjezd umožněn.

Rozbitou silnici kolem Obřího sudu v Lázních Libverda kraj příští rok opraví

Liberecký kraj připravuje rekonstrukci další silnice na Frýdlantsku. Za více než 45 milionů korun by už v příštím roce měla být opravena silnice třetí třídy z Raspenavy přes Lázně Libverda do Ludvíkova pod Smrkem, kterou hojně využívají turisté a...

Řidička nabourala do stromu, její auto skončilo na boku

Svůj Nissan Micra pořádně poničila jednašedesátiletá žena, která v úterý projížděla Ludvíkovem pod Smrkem. Zřejmě vlivem únavy vjela po jedné hodině odpolední do protisměru, kde nabourala do stromu. Její auto se nárazem převrátilo na levý bok.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Ludvíkov pod Smrkem"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Ludvíkov pod Smrkem"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.