čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

Vyhledávání

Nalezené články: "Martin Fryč"

Husité na Liberecku? Přijďte si popovídat s historikem pozdního středověku Petrem Čornejem

Rozsáhlou biografii Jan Žižka představí v knihkupectví u Fryče historik Petr Čornej. Knihu vydal loni a ve středu za ni byl nominován na cenu Magnesia Litera. Kromě knihy samotné určitě přijde řada i na působení husitů na Liberecku. Debata začíná ve...

Březnové pohádky u Fryče. V neděli dorazí Kvak a Žbluňk

Už tuto neděli pokračují tradiční nedělní pohádková odpoledne v Knihkupectví Fryč. Tentokrát půjde o příhody dvou žabáků Kvaka a Žbluňka. Pohádky pak budou na programu každou březnovou neděli.

Hudebně poetický večer u Fryče. Vystoupí Jan Žamboch a Roman Hampacher

Sólový projekt Jana Žambocha známého z kapely Žamboši a také Baritóny Romana Hampachera. To je sestava pro čtvrteční hudebně poetický večer, který se koná od 19 hodin v prvním patře knihkupectví Fryč.

Sociolog Daniel Prokop představí u Fryče knihu Slepé skvrny

Daniel Prokop je mediálně známou tváří. Se svými sociologickými postřehy celkem pravidelně vystupuje třeba v České televizi. Je ale autorem knižní novinky Slepé skvrny, kterou dnes večer představí v knihkupectví Fryč.

Dárek za vysvědčení? U Fryče koupíte knihy se slevou až dvacet procent

Také letos si v knihkupectví Fryč připravili tradiční odměnu za vysvědčení. Pro školáky je tu už od zítra až do neděle připravena speciální akce. Za předložené vysvědčení sleva patnáct procent, za vyznamenání nebo samé jedničky pak rovnou dvacet.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Martin Fryč"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Martin Fryč"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.