pátek 29. května 2020 Maxim

Vyhledávání

Nalezené články: "Rally Bohemia"

TIPY NA ČERVENEC: První měsíc prázdnin nabídne Hejnické slavnosti i jazz na náměstí

První prázdninový měsíc je plný kluturních a sportovních akcí. Kam se vydat? Tady máte základní přehled toho nejdůležitějšího, co nás v červenci čeká.

Jan Kopecký zvítězil na Rally Bohemia pošesté v řadě

Jubilejní 45. Rally Bohemia skončila šestým vítězstvím v řadě pro posádku továrního týmu ŠKODA Motorsport Jan Kopecký – Pavel Dresler. Druhé místo obsadili Václav Pech – Petr Uhel. O třetí příčku probíhal v nedělní etapě dramatický souboj hned mezi...

Rally Bohemia se vrací. V sobotu se přežene kolem Ještědu

Po letech se jeden z nejznámějších automobilových závodů u nás vrací opět do Liberce, a to rovnou na Ještěd. Osmikilometrová rychlostní zkouška startuje v Horním Hanychově a končí v Křižanech. Silnice bude celý den uzavřená pro normální provoz.

Rally Bohemia zná trasu. Po letech se vrací do Liberce, zavítá na Ještěd

Letošní ročník Rally Bohemia zavítá i do Libereckého kraje. A půjde o hodně divácky atraktivní program. Jezdce totiž čeká opakovaný průjezd přes Výpřež na Ještědu a také super erzety na autodromu v Sosnové. Rally se koná na konci června.

Pořadatelé Rally Bohemia připravují na letošní rok několik novinek

Další ročník legendární Rally Bohemia se nezadržitelně blíží a s ním i několik novinek. Tou největší je zařazení soutěže do světového poháru FIA Electric and New Energies Championship. Tento šampionát v jízdě pravidelnosti v současnosti představuje...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Rally Bohemia"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Rally Bohemia"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.