čtvrtek 24. září 2020 Jaromír

Vyhledávání

Nalezené články: "WPA"

Špičkové nanomasky plzeňské firmy WPA mohou zachraňovat životy lidí po celém světě

I když plzeňská firma Workpress Aviation (WPA) získala všechny potřebné certifikáty a povolení k prodeji své unikátní nanomasky, a to nejen v Česku, ale i v zemích EU, stát se k ní postavil zády. S maskou se totiž nemůže zúčastnit výběrových řízení...

Osmý přírůstek do drbní rodiny. Svou Drbnu má už také Praha

Rok se s rokem sešel a drbní rodinka se rozrostla o další přírůstek. Tentokrát si můžete další špendlík na mapě přidat na území matky měst – Prahy. Už osmou krajskou mutací je totiž Pražská Drbna, která se čtenářům představila začátkem prosince.

V kraji si první nadšenci užili o víkendu lyžovačku. A sezonu zahájily i první skiareály

O víkendu odstartovaly některé skiareály v Libereckém kraji sezonu. A ukázalo se, že nedočkavých lyžařů není málo. Na sjezdovky jich totiž vyrazily stovky.

Skiareál Ještěd před sezonou zamakal na vylepšení gastroprovozu a cvičiště

Ještědský skiareál letos nabídne hned několik novinek a to nejen v doplňkových službách ale i v provozní době. Letos se vrátí k dennímu lyžování až do 16 hodin. Loni se lyžovalo jen do 15.

TIP NA VÝLET: Adrenalin i relaxace pod Sněžkou

Horské město ležící v srdci Krkonoš a v údolí řeky Úpy je ideálním místem pro sport i turistiku. Vydejte se s přáteli či rodinou na prodloužený víkend či týdenní dovolenou do Pece pod Sněžkou.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "WPA"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "WPA"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.