pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Vyhledávání

Nalezené články: "astronomie"

POLITICKÁ KORIDA: Dává smysl kandidatura Liberce na Evropské hlavní město kultury 2028?

Liberec by se rád stal Evropským hlavním městem kultury pro rok 2028. Radnice už podala kandidaturu a chce představit Liberec nejen jako město sportu, ale právě i jako kultury. Části veřejnosti ale taková kandidatura v současném Liberci smysl moc...

Hvězdárna Turnov by si zasloužila rekonstrukci. Bez dotace to ale nepůjde

Úprava okolí i propojení se sídlištěm Výšinka, to vše by měla přinést plánovaná rekonstrukce turnovské hvězdárny. Vše ale závisí na získání dotace.

Rok od tvrdého direktu pro české podnikatele. Podívejte se, jak šel čas

V neděli uplyne přesně rok od momentu, kdy vláda nařídila první uzavření restaurací a většiny obchodů kvůli rychlému šíření onemocnění covid-19. Pojďme si shrnout v několika odstavcích uplynulých 365 dní, kdy dostala česká ekonomika tvrdý zásah.

Do podnikání se pustili po hlavě a bez zkušeností. Ze Základny u přehrady udělali pojem

Když řeknete Jablonečákovi, že se sejdete na Základně, bude jistě hned vědět. Již čtvrtou sezónu má stánek na jablonecké přehradě nové majitele. Tři kluky, kteří do toho šli po hlavě, bez velkých očekávání, ale také beze strachu. A možná právě díky...

Ideální jídlo na dnešek? Pizza, která slaví svůj mezinárodní den

Pizza. Nejpopulárnější italské jídlo, které se těší oblibě po celém světě, dnes slaví svůj mezinárodní den. Možná překvapivou statistickou informací je to, že Češi sní za rok více než 31 milionů pizz. Průzkum ukázal, že nejraději mají Capricciosu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "astronomie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "astronomie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.