pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Vyhledávání

Nalezené články: "bartošová"

Jak čelit výzvám doby - nikdy neříkej nikdy - pokračování...

V rozhovoru dne 28.4.2020 s učitelkou autoškoly, paní Janou Bartošovou, jsme otevřeli téma vlivu pandemie na společnost a jak se celá situace dotkla jí osobně. Nyní vám přinášíme pokračování rozhovoru.

Jak čelit výzvám doby – nikdy neříkej nikdy

Každý prožíváme současnou situaci trochu jinak. Podle svých podmínek, zaměření, životních vizí i hodnot. Mnoho z nás pociťuje různou intenzitu obav a strachu z budoucnosti jak osobní, tak ekonomické. Na toto téma jsme uskutečnili rozhovor s...

Děti ze Zákup poslaly vánoční přání královské rodině, odpověď přišla přímo od vévody

Když děti ze Základní a Mateřské školy Zákupy poslaly před Vánocemi přání princi Williamovi a jeho rodině, patrně netušily, že za pár dní obdrží odpověď v podobě pohlednice s fotografií celé rodiny.

Skvělý obrat. Florbalisté v prvním zápase sezóny porazili Českou Lípu

Výborná třetí třetina přinesla libereckým florbalistům vítězství. Po čtyřiceti minutách prohrávali v derby s Českou Lípou o dvě branky, jenže v závěrečném dějství třemi góly výsledek otočili a zvítězili 6:5.

Z ekonomické stability v nemocnicích v Liberci a Turnově těží zdravotnictví v celém regionu

Turnovští zastupitelé se na svém zářijovém veřejném zasedání dotkli tématu aktuální situace ve zdejší nemocnici. Jak zaznělo, odchází několik lékařů včetně primáře interního oddělení, ohrožen je chod ambulancí, zejména ta interní v současnosti...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "bartošová"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "bartošová"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.