pondělí 21. září 2020 Matouš

Vyhledávání

Nalezené články: "koškovi"

Vicemistry Česka v deseti tancích jsou Jiří Kejzar a Barbora Košková z Liberce

V sobotu se v Kojetíně u Kroměříže konalo Mistrovství České republiky v tanečním sportu – kombinace tanců standardních a latinskoamerických. Titul Mistra České republiky získal v hlavní kategorii dospělých Jakub Brück se svou partnerkou Marinou...

Odešla legenda libereckého tance. Po krátké těžké nemoci zemřela Jana Košková

Kdo by neznal manžele Koškovi. Tančit učili několik generací Liberečáků i přespolních. V pátek večer ale přišla smutná zpráva, Jana Košková po krátké těžké nemoci zemřela. O úmrtí informoval Taneční klub Koškovi na facebooku.

Na celodenní taneční maraton dorazilo skoro dvě stě párů z celého Česka. Uspěli i domácí Koškovi

V sobotu 19. října se konal a libereckém Domě kultury jubilejní 50. ročník Podještědského poháru, za kterým od začátku stojí manželé Jana a Jan Koškovi. Na doslova celodenní taneční maraton se do Liberce sjelo 190 tanečních párů z celé ČR.

Marek Bureš s Anastasií Iermolenko přivezli skvělý výsledek z Mistrovství světa v tanečním sportu

V sobotu 7. září se stala Moskva hostitelem Mistrovství světa dospělých v latinskoamerických tancích. Českou republiku zde reprezentovaly dva taneční páry. O skvělý výsledek se pro Českou republiku postaral náš taneční pár Marek Bureš – Anastasiia...

Tanečníci z TK Koškovi Liberec obstáli na domácím šampionátu ve standardních tancích

O víkendu se v pražské Lucerně konaly letošní domácí šampionáty ve standardních tancích. Na mistrovství republiky se kvalifikovali nejlepší čeští tanečníci dle ranklistu ČSTS, mezi kterými nechyběli zástupci Tanečního klubu Koškovi Liberec.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "koškovi"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "koškovi"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.