čtvrtek 22. dubna 2021 Evžénie

Vyhledávání

Nalezené články: "kostel Sv. Kříže"

Barokní kostel Nalezení sv. Kříže v Liberci čekají další opravy

Barokní kostel Nalezení svatého Kříže v Liberci čekají další opravy. Už v příštím roce by měly začít práce na opravě střechy, v dalším pak na fasádě. Nyní se v Liberci opravuje hlavní kostel sv. Antonína Velikého, v příštím roce by ale měly práce...

KULTURNÍ PŘEHLED: Jubilejní Kundratická lávka po dvacáté v Osečné, vyjedou parní vlaky a vyletí drony

Nevíte, kam vyrazit za kulturou? Liberecká Drbna pro vás ve spolupráci s portálem eVstupenka.cz přichystala seznam nejzajímavějších akcí, které by vás mohly zajímat.

Zažijte Noc kostelů a nahlédněte do nich nejen na Liberecku

Kostely po celé zemi se v pátek 9. června otevřou veřejnosti. Také svatostánky na Liberecku a po celém kraji se zapojí do Noci kostelů 2017. Nenechte si ujít příležitost a nahlédnout i do jejich méně přístupných částí.

KULTURNÍ PŘEHLED: Na sever Čech míří Lenka Dusilová i show Na stojáka!

Nevíte, kam vyrazit za kulturou? Je z čeho vybírat! Do klubu Bedna dorazí Lenka Dusilová, do Jablonce nad Nisou Aneta Langerová nebo do Doubice show Na stojáka! Vstupenky můžete kupovat na portále evstupenka.cz.

Jablonec o prázdninách opět otevře turistům své kostely

Jablonec nad Nisou o prázdninách opět otevře turistům své kostely. Přístupné budou od 7. července až do 25. srpna každé úterý vždy od 10:00 do 17:00. Poprvé byly jablonecké kostely v létě otevřeny mimo bohoslužeb v roce 2008 a o rok později přibyly...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kostel Sv. Kříže"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kostel Sv. Kříže"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.