neděle 7. června 2020 Iveta

Vyhledávání

Nalezené články: "koupání"

Lesák v sobotu zahajuje koupací sezónu. Pro otužilce bude teplý čaj

Lesní koupaliště s novým provozovatelem je na novou sezónu připraveno. V sobotu odpoledne tak zahajuje oficiálně provoz. Žádné velké teplo nebude a voda je zatím velmi studená, kromě studených nápojů se tak otužilci budou moci zahřát čajem.

Výhled počasí na první červnové dny: Na koupání to ještě nebude

Podle odhadů meteorologů můžeme v následujících dnech očekávat spíše chladné a deštivé období. Ačkoli to nebude přát výletům na koupaliště, svá pozitiva to má. V zemi je dostatek vláhy a i kůrovec možná letos trochu ostrouhá.

U jablonecké přehrady se otevřely všechny toalety, provoz je ale omezen počasím

Kolem jablonecké přehrady je aktuálně celkem šest toalet. Všechny jsou otevřené, ale ve všední den jen do 18. Jejich otevírací doba se navíc bude lišit podle počasí.

V pondělí přichází poslední vlna uvolňování opatření, stále ale budou nutná jistá pravidla

Dnes přichází poslední vlna uvolňování protiepidemických opatření. Co nás s novým týdnem čeká za novinky? Otevřou například vnitřní prostory restaurací a barů, budeme se moci vydat do hotelů a kempů i cestovat taxíkem. Zájemcům o historii a kulturu...

Lesák má na další roky nového provozovatele. Jde o nedoceněný prostor, říkají Mjölk architekti

Rada města na svém úterním zasedání rozhodla o tom, že Lesní koupaliště dostane na příštích pět let s opcí na dalších pět do správy nově založený spolek Lesní koupaliště, do kterého patří i architekti ze studia Mjölk. Ti mají s celým prostorem velké...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "koupání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "koupání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.