sobota 22. února 2020 Petr

Vyhledávání

Nalezené články: "kunratická"

Po Liberci pobíhal muž bez kalhot. Skončil v nemocnici

Poměrně velký rozruch vzbudil minulou středu odpoledne muž, který po ulicích Liberec pobíhal bez kalhot. Podle svědků běžel po Jablonecké ulici, liberečtí strážníci se ho tak vydali hledat.

Auto na Kunratické srazilo dvě dívky. Příčinu nehody šetří policie

K dopravní nehodě došlo po třetí hodině na Kunratické. Auto u pekařství srazilo dvě nezletilé dívky. Podle prvních informací neutrpěly žádná vážnější zranění, záchranáři je ale převezli do nemocnice.

Liberec má hlavního architekta. Stal se jím Jiří Janďourek, soupeře neměl

V čele nově vytvořené kanceláře architekta Liberce bude Jiří Janďourek, dosavadní externí spolupracovník primátora. Ve výběrovém řízení na místo hlavního architekta města byl jediným uchazečem. Původně se hlásil ještě jeden, ten se ho ale nakonec...

Knihovna se na čtvrt roku zcela uzavře, projde rekonstrukcí

Prvního června se liberecká krajská knihovna na tři měsíce uzavře. A čtenáři ji pak v září možná ani nepoznají, dojde totiž k rozsáhlým úpravám - opraví se toalety, vymění se koberce a vytvoří se například také nová tichá studijní zóna.

Liberec bude muset vrátit část dotace kvůli chybám při opravách hřišť

Liberec neuspěl u soudu se žalobou proti krácení evropské dotace za administrativní chyby při revitalizaci dvou víceúčelových školních hřišť. Sportoviště se opravovala v letech 2013 až 2014. Dotace na projekt za bezmála 18 milionů korun byla snížena...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kunratická"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kunratická"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.