pondělí 28. listopadu 2022 René

Vyhledávání

Nalezené články: "likvidace"

Obnova slunečních lázní u jablonecké přehrady začíná. Trvat bude tři týdny

Odborná firma v pondělí začne s likvidací pozůstatků požáru Slunečních lázní u jablonecké přehrady. Obnova pozemku potrvá do 16. září. Na cestě od sauny k areálu Slunečních lázní se bude v těchto dnech pohybovat těžká technika. Škody vyjdou na víc...

Prošlé léky přineste do lékárny, apelují na lidi odborníci

Domácí lékárničky často přetékají krabičkami s prošlými pilulkami. Lidé se jich jen málokdy zbavují vhodnými způsoby. Do košů, toalet nebo rozpálených zahradních ohnišť podle odborníků rozhodně nepatří. Radí, ať je pacienti vrátí zpět do lékárny.

Auta za pár stovek. Liberec prodá vozidla, která nechal odtáhnout z ulic města

Mají propadlou technickou způsobilost, jsou bez klíčků a dokladů. Přesto je liberecká radnice chce zkusit prodat. Jde o auta, která v minulých měsících nechala odtáhnout z ulic města. Do dražby jich půjde celkem patnáct.

Noční požár rodinného domu v Dolní Sytové na Semilsku způsobil škodu za jeden a půl milionu korun

Hasiči v noci na středu likvidovali požár rodinného domu v Dolní Sytové nedaleko Semil. Při požáru nebyl nikdo zraněn a podle prvního odhadu hasičů je škoda 1,5 milionu korun. Zjišťování její výše i příčina vzniku požáru je ale dál v šetření.

Vosy a sršni bývají nezvanými návštěvníky našich obydlí. Hasiči radí, jak se hnízda bezpečně zbavit

S vosami a sršni se setkal snad každý z nás, mnoho lidí z nich má strach. Tento černožlutý hmyz si rád staví hnízda u našich příbytků, hasiči proto radí, jak bezpečně zlikvidovat jejich hnízdo, aniž by byli ohroženi obyvatelé domu i hmyzí seskupení.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "likvidace"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "likvidace"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.