pondělí 6. dubna 2020 Vendula

Vyhledávání

Nalezené články: "mcdonalds"

Hranolky z Mekáče si můžete dát na „McDrivu“ nebo objednat přes aplikaci McDelivery

Provoz restaurací McDonald´s v Liberci nebyl přerušen, alespoň ne zcela. To je určitě skvělá zpráva pro všechny, kteří se bez hranolek a hambáče neobejdou. I nadále mohou zákazníci využít výdejní okénka takzvaný McDrive u nákupního centra Globus,...

Mekáč u OC Nisa vyměnil dětské hřiště. Na to staré se mohou těšit děti z ruprechtické školky

Možná jste si všimli, před pobočkou McDonalds u OC Nisa vyrostlo úplně nové dětské hřiště. Co se stalo s tím starým? Do šrotu nepůjde, hrát si na něm budou děti ze školky Čtyřlístek v liberecké čtvrti Ruprechtice.

Do centra Liberce se vrací McDonald's. Novou pobočku otevírá ve Foru

Je to pět let, co z centra krajského města zmizela pobočka McDonald's. Nyní se ale fastfoodový řetězec vrací, jen místo Benešáku ho nově najdete v přízemí OC Forum. A už zítra, tedy ve čtvrtek 21. června, přivítá první zákazníky.

DRBNA RADILKA: Kam s dětmi v Liberci na jídlo?

středa, 27. prosince 2017, 13:23Radilka

DRBNA RADILKA: Kam s dětmi v Liberci na jídlo?

Rád se dobře a v klidu najím, napiju a užiju pobyt v hezké a útulné restauraci. Jenže jsem také otec dvou malých dětí a tím pádem bych se v klidu nenajedl ani nenapil v žádné hospodě, nebýt nenáviděných dětských koutků, do McDonalds fakt nechci....

U radnice by mohlo být další rychlé občerstvení

Prostory po restauraci McDonald´s na Náměstí Dr. E. Beneše v Liberci zůstávají stále prázdné. Po přesunutí fast-foodu k obchodnímu centru Géčko hledá provozovatel nového nájemce. Dost možná se v prostorách objeví jiný fast-food nebo restaurace.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mcdonalds"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "mcdonalds"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.