úterý 14. července 2020 Karolína

Vyhledávání

Nalezené články: "německo"

Německá policie pátrá pro Christiane z Jonsdorfu. O pomoc se obrací i na českou veřejnost

Už od 7. června se pohřešuje dvaatřicetiletá Christiane H. z Jonsdorfu nedaleko Žitavy. Německá policie dosud nebyla v pátrání po ní úspěšná, a tak se obrací i na českou veřejnost. Její auto policie našla u českých hranic, žena trpí psychickými...

Němečtí policisté pátrají po trojici Čechů, podezřívají je z podvodů za tisíce eur

Policisté z německého Saska se obrací na českou veřejnost o pomoc. Pátrají po čtveřici česky mluvících lidí, kteří v několika pohraničních městech na padělané doklady vybírali peníze z firemních kont. Způsobili tak škodu za asi 12 500 eur.

Do Německa se po víkendu rozjedou vlaky, do Polska ale zatím ne

V Libereckém kraji se příští týden obnoví přeshraniční železniční doprava jen do Německa, do sousedního Polska vlaky pojedou zřejmě až v červenci.

Na dnešek připadá Svátek matek. Přečtěte si, proč se slaví a jaká je jeho historie

Na dnešek připadá Svátek matek. Dcery a synové mohou opět po roce poděkovat svým matkám za starostlivost a péči. Den matek se připomíná po celém světě, kvůli rozdílným tradicím a historii se ale slaví v různých zemích v různé termíny. Druhou...

Autobusy a vlaky za hranice chce kraj co nejdříve obnovit

Liberecký kraj by rád co nejdřív obnovil přeshraniční železniční a autobusové spojení do Německa a Polska, které se zastavilo s uzavřením hranic 14. března. Od pondělí 11. května to ale zřejmě ještě nebude.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "německo"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "německo"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.