pondělí 21. června 2021 Alois

Vyhledávání

Nalezené články: "obchvat"

Dejte sem radar, prosí lidé z Krásné Studánky. Auta v Hejnické jezdí i stopadesátkou

I když už nějaký ten pátek funguje obchvat Krásné Studánky, situace v Hejnické ulici je stále neutěšená. Většina řidičů tu nedodržuje povolenou rychlost, čímž trpí především místní. Ti se nyní obrátili na město s tím, aby byl u silnice umístěn radar.

Přípravy obchvatu Jablonce přes Srnčák pokračují. Stát by měl okolo 820 milionů

Výstavba západní tangenty v Jablonci nad Nisou, která by měla vést přes Srnčí důl, vzbuzovala velké emoce již před téměř deseti lety, kdy se o projektu začalo uvažovat v souvislosti se změnou územního plánu. Přestože samotná realizace zatím není „na...

Nový spolek v Brništi se postavil za plány na obnovení těžby na Tlustci

V obci Brniště na Českolipsku vznikl nový spolek s názvem Pro Tlustec, podle něj současné zakonzervování kopce není žádné řešení.

Noční honička na Českolipsku. Řidiče zastavila až namířená zbraň

Když policejní hlídka spatřila v neděli ve čtyři ráno vozidlo u benzínky v České Lípě, rozhodla se řidiče zkontrolovat a zjistit, co ho vedlo k řízení v době zákazu vycházení. Kontrola se ale změnila v honičku skrz Lípu a Nový Bor.

Stádo jalovic na Frýdlantsku napadli koncem loňského roku vlci

Skupina vlků napadla koncem loňského roku stádo jalovic u Višňové na Frýdlantsku. Zabili čtyři telata, část vyděšeného stáda prorazila elektrický ohradník a utekla do nedalekého Polska. Nebyl to první útok vlků na stádo na pastvě, řekla Lenka...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "obchvat"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "obchvat"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.