sobota 3. prosince 2022 Svatoslav

Vyhledávání

Nalezené články: "odpady"

Použité jaderné palivo, které není odpad. Stovky tun čekají ve skladech elektráren

Téměř 3,5 tisíce tun vysoce radioaktivního paliva z jaderných reaktorů „odpočívá“ ve speciálních kontejnerech skladů v areálech dvou jaderných elektráren v Česku. A zůstanou tak ještě asi tři desetiletí, než bude vybudováno hlubinné úložiště. Anebo...

Za deset korun kočárek nebo sedačka. Jablonecké re-use centrum pořádá výprodej

Co se dá v dnešní době pořídit za deset korun? V jabloneckém re-use centru, které vyhlásilo do konce listopadu výprodej, můžete za tuto cenu získat kočárek, sedačku, obraz nebo sportovní vybavení.

Začala obnova tábora v Krčkovicích. Stavba má být do zimy pod střechou

Více než deset let se připravovala rekonstrukce zázemí tábora v Krčkovicích u Turnova. Dlouho očekáváný projekt na konci září začal demolicí dožilého objektu, dělníci nyní pracují na novém. Hrubá stavba má být hotová do začátku zimy.

Jablonec začne třídit bioodpad na některých sídlištích. Z něj pak chce prodávat kompost

V Jablonci odstartoval projekt, který se týká svozu bioodpadu z některých sídlišť. Jeho cílem je, aby se bioodpad co nejméně promíchával s komunálním odpadem. Bioodpad pak chce využít na kompost a substrát, který chce prodávat.

V Liberci dokončili poslední ze tří bytových projektů v areálu Montážních závodů

V Liberci dokončili poslední ze tří bytových projektů v areálu bývalých Montážních závodů v centru. Na místě průmyslového podniku se postavilo téměř 300 nových bytů, a to jak družstevních, tak do vlastnictví. Nyní dokončená Rezidence RoSa nabízí 98...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "odpady"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "odpady"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.