pondělí 16. května 2022 Přemysl

Vyhledávání

Nalezené články: "přeprava"

Liberecký kraj mění pravidla dopravy zdarma pro Ukrajince, pas už stačit nebude

Liberecký kraj změnil podmínky cestování v rámci integrovaného systému dopravy IDOL pro válečné uprchlíky z Ukrajiny. Od pátku 1. dubna už jim nebude stačit jen pas jako dosud, zdarma budou cestovat jen ti, kteří mají udělenou takzvanou dočasnou...

Liberecká nemocnice buduje potrubní poštu za více než dvaadvacet milionů

Liberecká krajská nemocnice buduje potrubní poštu za více než 22 milionů korun bez daně, práce by měly skončit do letošního září. Nemocnice od ní očekává zejména to, že výrazně urychlí dopravu vzorků biologického materiálu k analýze do laboratoří....

Do Česka mířilo deset tun zteplalého kebabu. Přivezl jej polský kamion

Polský kamion přivezl do České republiky deset tun masa určeného na kebab. Zásilka ale nakonec na pulty prodejců nedorazila, protože na náklad si posvítili čeští celníci. Při silniční kontrole zjistili, že zmrazený masný produkt cestuje v teple.

Objednaný balík se poškodil při přepravě. Co můžete dělat?

Kdo by to neznal. Objednáte si zboží, to si převezmete od přepravní služby a spěcháte domů. Jenže tam po rozbalení zjistíte, že je poškozené. Co teď? Buď nad tím mávnete rukou, nebo to začnete řešit. Pro druhou možnost přinášíme návod, jak se chovat.

Kvůli kácení na trati nepojedou v první polovině listopadu některé vlaky

Práce na železnici ovlivní v první polovině listopadu vlakovou dopravu na Liberecku. V první fázi nepojedou vlaky mezi Libercem a Křižany, v druhé pak mezi Křižany a Rynolticemi.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "přeprava"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "přeprava"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.