Počasí dnes21 °C, zítra20 °C
Neděle 11. června 2023  |  Svátek má Bruno

Vyhledávání

Nalezené články: "pečení"

Falešný e-mail s příkazem od šéfa přišel firmu na více než milion korun

Běžné e-maily tvářící se jako pokyn od šéfa stály firmu více než milion korun. Další společnost v regionu se stala obětí podvodníků. Podle policie jich na falešné emaily letos naletělo už několik.

Jak potěšit maminku na její den? Upečte výborný dezert nebo vyrobte krém na ruce

Začátek května neodmyslitelně patří maminkám. Právě ony jsou tu pro nás v prvních rocích života každý den i noc. Jsou to ony, které vždy překvapí něčím dobrým k obědu nebo večeři, a ke kterým si jezdíme pro radu i v dospělosti. V květnu slaví svůj...

Na velikonočních trzích v Libereckém kraji našli hygienici chyby v pěti stáncích

Při letošních kontrolách na velikonočních trzích v Libereckém kraji odhalili hygienici prohřešky v pěti stáncích s občerstvením. Zkontrolovali jich 28 a k tomu dvě stálé stravovací provozovny, jež byly součástí trhů, informovala krajská mluvčí...

Jak na chutné Velikonoce? Připravte si tvarohového beránka nebo tradiční mazanec

O Velikonocích nesmí na stole chybět tradiční mazanec nebo beránek. Receptů na tyto sváteční dobroty najdete na internetu spoustu. Jak tedy vybrat ten nejlepší? Inspirujte se s dm drogerií.

Velikonoční tipy: Kam vyrazit za tradičními zvyky i zábavou

Velikonoční svátky jsou tady a vybírat si můžete z celé řady zajímavých akcí. Poznejte lidové tradice a zvyky, zahrajte si hry, vytvořte si společně s dětmi něco pěkného v tvůrčích dílničkách a poznejte tradice různých regionů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pečení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pečení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.