sobota 11. července 2020 Olga

Vyhledávání

Nalezené články: "topoly"

Topoly u cyklostezky v centru Liberce usychají. Město je pokácí a nahradí duby

Zhruba šedesát let staré topoly na pozemku základky v Barvířské ulici, které lemují cyklostezku, budou do poloviny příštího roku pokáceny a nahrazeny odolnějším dubem letním. Topoly už usychají a na cyklostezku, do skateparku a na hřiště školky z...

Jablonečáci s peticí za vykácenou alej u vedení města nepochodili

Na jablonecký magistrát doputovala petice za obnovení aleje v ulici Letohradská. V té šlo k zemi celkem pětatřicet topolů. Většina stromů byla sice nahrazena, ale tentokrát už nejde o topoly nýbrž olše.

Obyvatelé Letohradské přijdou o vzrostlé topoly, stromy se sem ale vrátí

Vysoké topoly v jablonecké ulici Letohradská budou muset kvůli dlouhodobě špatnému stavu k zemi. Ke kácení dojde již na konci března. Místní ale smutnit nemusí, beze stromů nezůstanou.

Úpravy v centru Liberce. Prořezané stromy i nové odpadkové koše

K několika úpravám došlo v minulých dnech v centru města na Fügnerově ulici. Město nechalo prořezat a upravit stromy, pod kterými se skoro nedalo projít. Nově natřené jsou lavičky, které už nevypadaly moc dobře.

Město vykácí alej v Jabloňové ulici. Zmizí topoly, nahradí je habr

Alej topolů v Jabloňové ulici půjde k zemi. Šedesát stromů je v hodně špatném stavu, navíc prořezání by nic neřešilo. Po první etapě, kdy dojde ke kácení, město v ulici vysadí nové stromy. Nepůjde už ale o topoly, ale o podstatně odolnější habr....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "topoly"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "topoly"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.