sobota 22. února 2020 Petr

Jablonecko

Řidič motorky v zatáčce havaroval, naboural do domu i dvou aut

Dalšímu opilému motorkáři se posílení před cestou v podobě alkoholu nevyplatilo. V ulici Podhorská nezvládl mírnou zatáčku a skončil v nemocnici.

SOUTĚŽ: Největší hity Michaela Jacksona v podání  Big'O'Bandu? Vyhrajte lístek na koncert

Výročí nedožitých šedesáti let Michaela Jacksona si připomene Big'O'Band už tento pátek velkolepým koncertem v jabloneckém Eurocentru. Zazní sedmnáct největších hitů Krále popu a dva čtenáři Liberecké Drbny mohou být u toho.

Uprostřed noci vlezl zloděj oknem do bytu v centru Jablonce

Děsivé překvapení čekalo na obyvatele bytu v ulici Lípová v centru Jablonce. Kolem třetí hodiny ranní se totiž majitel ve svém bytě střetl se zlodějem.

Řidiče oslnily sluneční paprsky, vjel do protisměru a naboural protijedoucí vůz

K nemilému střetu dvou vozidel došlo mezi obcemi Josefův Důl a Maxov. Řidič si za volantem vozu značky Škoda užíval ranní jízdu, když ho oslnilo sluníčko.

Zásobování vodou na Jablonecku by se mělo rapidně zlepšit

I na Jablonecku se na mnoha místech potýkají s nedostatkem vody. V Besedicích se proto bude tvořit v nový vodovod, v Bzí pokračuje rekonstrukce vodojemu.

Zloděj se při krádeži zaměřil na maso, asi dostal chuť na krůtí řízek

Ostraha prodejny zadržela muže, který chtěl v jednom z jabloneckých prodejních řetězců ukrást krůtí maso v hodnotě téměř 600 korun. Celkem čtyři balení masa si nastrkal pod bundu.

Z nálezkyně fenky se štěňaty se vyklubala majitelka, ta čelí přestupkovému řízení

Ve středu jsme psali o fence a dvou štěňatech, které našla žena v jabloneckém parku a odevzdala na policii. Jenže vše není tak úplně, jak se zdá. Ona nálezkyně totiž neobjevila odložené psy v parku, ale byla jejich majitelkou. Fenku navíc v...

Dnes už projedete po zbrusu novém mostu u Železného Brodu

Od dnešního dne opět projedou automobilu přes most na silnici 292. Náklady na jeho rekonstrukci se vyšplhaly až ke čtrnácti milionům korun.

Motorkář předjížděl nákladní automobil a skončil po srážce v nemocnici

Motorkář, který se rozhodl předjíždět odbočující vůz, si z dopravní nehody odnesl lehké zranění. Ke střetu došlo na křižovatce ulic Dlouhá a Pražská v Jablonci nad Nisou.

Zloděje načapal majitel v obýváku, drzý kriminálník odmítal odejít

Na policii se obrátil muž z Jenišovic poté, co ve svém obýváku za bílého dne našel zloděje. Ten do domu vnikl otvorem ve střeše.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.