středa 11. prosince 2019 Dana

Jablonecko

Chtěla ukrást cigarety, prodavačku nakopala

Na tento nákup pracovnice prodejny v ulici Na Vršku v Jablonci nad Nisou asi dlouho nezapomene. Za snahu ochránit zboží před ukradením si od pachatelky vysloužila tvrdou odplatu.

Zloděj vykradl chatu na Černé Studnici, poničil dveře a ještě si odnesl lup

Z chaty na Černé Studnici si zloděj odnesl hned několik strojů. Při tom nadělal pěknou paseku a způsobil tak škodu přesahující 15 000 korun.

Policisté pátrali po seniorovi s Alzheimerovou chorobou. Seděl v restauraci

Nakonec jen necelé dvě hodiny trvalo páteční pátrání po ztraceném čtyřiaosmdesátiletém seniorovi z Janova nad Nisou. Ten se ztratil krátce po poledni a jeho partnerka brzy zalarmovala policii, protože muž trpí Alzheimerovou chorobou.

V Železném Brodě by měla vzniknout tolik žádaná inline dráha

Při cestě z Železného Brodu na Spálov se bruslaři prosmýkají mezi auty. Nově by ovšem měli mít možnost bruslit na zcela nové inline dráze, na místě bývalého Exathermu.

Usnul ve vlaku a přišel o tašku s doklady, telefonem i penězi

Hodně draho přišel krátký spánek ve středu odpoledne mladého muže, který jel vlakem z Jablonce do Josefova Dolu. Přišel totiž o tašku, ve které měl všechny své osobní věci včetně peněz a telefonu. Po zloději nyní pátrá policie.

Jizerkami proběhly dva tisíce běžců. Bedřichov hostil pátý ročník letní Jizerské 50

Nejen běžkaři si užívají Jizerské hory. Tentokrát se po trasách legendární Jizerské 50 proháněli běžci v rámci seriálu Běhej lesy. Tuto sobotu se už popáté rozběhala letní varianta laufařské legendy Jizerská 50 RUN.

Bývalou přítelkyni chtěl donutit, aby stáhla trestní oznámení. Za vydírání mu hrozí osm let

Sedmatřicetiletý muž je obviněný ze spáchání trestného činu vydírání, kterého se dopustil v pondělí. Snažil se totiž donutit svou expřítelkyni, aby stáhla trestní oznámení, které na něj podala. Dvakrát ji udeřil a pak ji dokonce doprovodil na...

V jednom obchodě kradla celkem pětkrát, v jeden den jej navštívila hned ve třech případech

Až dva roky vězení hrozí osmatřicetileté ženě, která v únoru letošního roku kradla v jednom obchodě z drogérií v jablonecké Komenského ulici. Nyní byla obviněna z trestného činu krádeže, škoda totiž výrazně překročila pět tisíc korun.

FOTO: Věděl že nestihne dobrzdit a strhl řízení. Narazil do sloupu

Příliš velká rychlost a nedodržení bezpečné vzdálenosti. Takové jsou příčiny dopravní nehody, ke které došlo ve středu odpoledne v Krkonošské ulici v Desné. Řidič už nestihl zastavit před autem, které jelo před ním. Aby zabránil srážce, strhl...

Zákaz koupání v jablonecké přehradě, je plná sinic. Voda není dobrá ani v liberecké

Hygienici zakázali koupání v přehradě Mšeno v Jablonci nad Nisou. Důvodem jsou sinice. Zákaz koupání platí v Libereckém kraji kvůli sinicím také v rybníce u Autocampu Sedmihorky v Českém ráji, pro něj ho vydali hygienici už před dvěma týdny.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.