sobota 22. února 2020 Petr

Liberecko

FOTO: Libereckou rodinu probudil požár, nad ránem zasahovaly u hořícího domu čtyři jednotky hasičů

K požáru rodinného domu v ulici Volgogradská vyjížděli liberečtí hasiči dnes v brzkých ranních hodinách. Zásah navíc komplikoval propadající se strop.

První projížďku mají za sebou cyklisté. Neodradil je ani novoroční déšť

Nový rok liberečtí a jablonečtí cyklisté tradičně vítají společnou projížďkou k jablonecké radnici. A neodradil je ani letošní silný déšť.

Začala Tříkrálová sbírka. Výtěžek půjde třeba na hospic, chystá se koncert

Do ulic našich obcí a měst se v období od 1. do 14. ledna opět vydají koledníci devatenáctého ročníku Tříkrálové sbírky, aby u prahů domácností, na chodnících a náměstích předali poselství o narození Božího syna. Výtěžek sbírky je určen na pomoc...

Na boj se sněhem má Liberec sto strojů a pracovníky Komunitních prací

Do Liberce v novém roce dorazila zima. Na odklízení sněhu má město připraveno celkem sedmdesát strojů svých a třicítku externích. Na hůře dostupná místa využívá pracovníky Komunitních prací.

Bojujeme s Kačenkou potřetí. Na další léčbu se při turnaji vybralo šedesát tisíc korun

Stalo se již tradicí, že liberecká restaurace u Martina patří poslední prosincovou sobotu pouze a jen šipkařům a jejich kamarádce Kateřině Bémové, pro kterou zde šipkaři pořádají turnaj a veškerý výtěžek z něj putuje poté na léčbu právě Kačce,...

Pohotovost na Frýdlantsku zůstává i v novém roce v provozu

Lékařská pohotovostní služba na Frýdlantsku zůstává i v novém roce zachována. Změny v Nemocnici Frýdlant, která už před Vánoci přestala poskytovat akutní 24hodinovou péči včetně té chirurgické, se jí nedotkly. Pohotovost najdou pacienti v budově...

Opilý řidič nezvládl projet kruháč v ulici České mládeže, při nehodě se zranil

Ke dvěma nehodám došlo během silvestrovské noci. Při jedné z nich mladý řidič ještě před půlnocí nadýchal 1,6 promile alkoholu a zraněný musel do nemocnice.

S povánočními slevami se objevují i kapsáři. Policisté jen za víkend evidují čtyři krádeže

Policisté v povánočních slevových tačenicích varují před kapsáři. Jen za uplynulý víkend se jim přihlásili čtyři lidé, které někdo při nákupech v Liberci okradl.

Krádeží vozidel s bezklíčovým systémem přibývá. Letos jich zloději na Liberecku ukradli osmnáct

I když meziročně počet ukradených aut výrazně klesl, u vozidel s bezklíčovým systémem je prakticky stejný, což znamená, že podíl vzrostl. Policisté tak majitele těchto aut nabádají k opatrnosti.

NEJ ČLÁNKY ROKU 2018: Vražda ve Vratislavicích, Czarotekk i požár na Ještědu

Právě končící rok 2018 přinesl celou řadu zajímavých událostí. Na webu jsem zveřejnila čtyři tisíce článků, v přehledu vám přináším ty úplně nejčtenější.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.