úterý 18. února 2020 Gizela

Liberecko

Příčinu otravy pacientů ve Frýdlantu zatím odborníci neodhalili

Odborníci stále pátrají po tom, co vedlo k otravě devíti pacientů ve frýdlantské nemocnici. Zatím nemají k dispozici veškeré výsledky testů.

V tunelu v centru Liberce se na silnici první třídy č. 35 ve směru na Prahu střetl nákladní automobil s osobním vozem.

Pod stromeček knihu. Jaké tituly se letos prodávají nejvíce?

Přemýšlíte, co ještě pod stromeček? Knihou se rozhodně nikdy nic nezkazí. A jakou knihu tedy vybrat? S Knihkupectvím Fryč jsme sestavili žebříček dvanácti knih, které se letos nejlépe prodávaly. Třeba si vyberete.

VIDEO: Zásah při požáru Severochemy se může stát nejlépe zvládnutým zásahem na světě

Liberečtí profesionální hasiči se účastní celosvětové soutěže Magirus Award. Porota vybírala mezi 120 přihlášenými zásahy a ten liberecký se dostal mezi top 10. Z nich se pak hlasováním vybírá ten nejlepší.

Meteorologové varují. Liberecko v pátek zasáhne silné sněžení

I když předpověď na Vánoce slibuje výrazně oteplení a oblevu, v pátek po obědě by minimálně na Liberecku mělo výrazně sněžit. Varování vydali meteorologové od jedenácté do osmnácté hodiny.

POLITICKÁ KORIDA: Deset let od MS v lyžování. Mělo by město pořádat podobné akce?

V únoru uplyne deset let od světového šampionátu v klasickém lyžování v Liberci. Mistrovství skončilo dluhy, trestními oznámeními i soudy, po sportovní stránce ale bylo hodnoceno kladně. Mělo by město usilovat o pořádání dalšího mistrovství a...

Ať to sviští i těm nejmenším, Víkendová lyžařská škola na Ještědu se opět otvírá

Sjezdové lyžování je u nás jeden z nejoblíbenějších sportů. Naučit děti lyžovat přitom není žádný med. A co to takhle nechat na někom jiném? O děti se vám mohou skvěle postarat odborníci ze Sportovního klubu Ještěd.

Tým Globus Liberec přeje všem čtenářům krásné svátky a šťastný nový rok

Vážení čtenáři Liberecké Drbny, na těchto řádcích bych vám rád poděkoval, že nakupujete v našem libereckém hypermarketu Globus a již dlouhých jedenáct let nám zachováváte vaši přízeň, které si nesmírně vážíme.

V TENTO DEN: Neovladatelná tramvaj se řítila Libercem. U zastávky Malodoubská projela domem

Je to přesně padesát let, kdy v Liberci došlo k nehodě tramvaje. Na tom by nebylo nic až tak neobvyklého, tahle nehoda se ale vymykala. Byl pátek 20. prosince 1968 a tramvaj se od Spáleniště řítila z kopce na Liberec. Nehodu nyní připomněl...

Liberec získal ocenění za třídění elektrospotřebičů

Město Liberec získalo v dnešním roce ocenění Aktivní obec. Získalo ho za aktivní přístup a osvětu v oblasti třídění elektrospotřebičů.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.