čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Doprava

Výstavba autobusáku s parkovacím domem v Liberci je podle opozice v ohrožení

Příprava výstavby nového autobusového terminálu s parkovacím domem v Liberci, který se má stavět s evropskou dotací, má zpoždění a začne nejspíš až v roce 2021. Opoziční Změna pro Liberec se obává, že parkovací dům se nebude stavět vůbec....

Silnice mezi Dobranovem a Českou Lípou se dočká rekonstrukce

Silnice druhé třídy č. 262 se v příštím roce dočká rekonstrukce. Za přibližně 227,8 milionu korun opraví kraj úsek o délce 5,3 kilometru.

Komplikace v Hrádku. Frekventovaná Liberecká ulice bude od pondělí jednosměrná

Příjezd do Hrádku od Liberce bude od pondělí komplikovanější. V Liberecké ulici začíná kompletní rekonstrukce. Na podzim se bude opravovat plynovod, na jaře pak budou uzavírky pokračovat.

Průtah ve směru na Děčín u tunelu bude zavřený. Omezení skončí v říjnu

Už ve čtvrtek se na více než dva týdny uzavře průtah městem ve směru na Děčín u tunelu. Důvodem jsou dokončovací práce po opravě zdi nad dopravním podnikem. Hotovo má být v neděli 6. října a prý to je letos poslední omezení na průtahu.

Řidiči se musí připravit na omezení mezi Doksy a Dubou, probíhá tu rekonstrukce silnice

Mezi Dubou a Doksy odstartovaly práce na rozsáhlé rekonstrukci silnice druhé třídy. Náklady přesahují 100 milionů korun a opravy potrvají zhruba rok. Rekonstrukce omezí i dopravu na Českolipsku.

Stává se z Benešáku parkoviště? Zastavují tu nejen zásobovací auta

Benešovo náměstí je srdcem Libercem, zázemím kulturních akcí i místem, které nemůže vynechat žádný turista. Vedle terásek kavárniček a občas nějakých stánků zde ale také každý den najdete zaparkovaná auta. Jak to s jejich vjezdem na náměstí?

PŘEHLED: Uzavírky v Liberci. Kde všude jsou a jak dlouho ještě potrvají?

Téměř dvě desítky uzavírek a dopravních kompikací stále komplikují život lidem v Liberci. Kde všude je průjezd Libercem omezen? A jak dlouho omezení potrvají?

Autobus přes soušskou přehradu má za sebou zkušební provoz. Za pět týdnů přepravil přes pět set lidí

Začátkem srpna začala jezdit z Tanvaldu na Smědavu autobusová linka. Šlo o zkušební provoz, který měl ukázat, zda o ni bude zájem. Během pěti týdnů linka přepravila 562 lidí, v některých dnech tak byla i přeplněná.

Dopravu v Novém Boru od pondělí zkomplikuje uzavírka ve Skalické ulici

Uzavírka ve frekventované Skalické ulici zkomplikuje od pondělí dopravu v Novém Boru. Řidiči budou muset místo složitě objíždět, vedení města jim proto doporučuje se lokalitě zcela vyhnout. Až do konce listopadu bude zcela uzavřený zhruba 150...

Silnice v Lindavě se dočká opravy, je to největší letošní akce a vyjde na 102 milionů

Ačkoli se kraji nepodařilo získat na opravu silnice v Lindavě žádnou dotaci, přesto na opravu dojde. Liberecký kraj ji zafinancuje ze svého. Silnice je výrazně poškozena již od povodní v roce 2010.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.