středa 20. ledna 2021 Ilona

Husté sněžení dalo řidičům zabrat. Nejvíce nehod zaznamenala policie na Semilsku

Včerejší husté sněžení jistě potěšilo milovníky zimy, ale na mnoha místech zkomplikovalo dopravu. K největšímu počtu nehod došlo během včerejška na Semilsku.

Právě zde museli řidiči překonávat velmi špatně sjízdné silnice. „S obtížně sjízdnou silnicí se řidiči potýkali například na silnici II/284 ve stoupání na Stružinec,“ informovala policejní mluvčí Ivana Baláková.

Právě na Semilsku došlo během dne k přibližně desítce nehod. Mezi nimi byla i havárie sypače. „Běžně vyjíždějí policisté na Semilsku během jednoho dne ke dvěma až třem nehodám,“ konstatovala Baláková.

FOTO: V Dolánkách havaroval sypač. Ve svahu se zastavil až o strom

Dnes dopoledne došlo k havárii nákladního automobilu, konkrétně sypače, na silnici I/10 mezi Turnovem a Harrachovem nedaleko odbočky k Dlaskovu statku.

S komplikacemi týkajícími se sjízdnosti vozovek se museli vypořádat také řidiči na Českolipsku, konkrétně na kopci Šébr. Na Českolipsku během úterka zasahovali také hasiči u střetu autobusu s osobákem.

V Libereckém kraji od rána sněžilo, problémy měly především kamiony

V Libereckém kraji celý den sněžilo, i na hlavních tazích ležela vrstva nového sněhu, silničáři proto doporučovali zvýšenou opatrnost. Pozor si měli dát hlavně řidiči kamionů. Policie řešila třeba nehodu dvou nákladních aut na silnici 13 u...

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto FB/Jiří Zika

Štítky Liberecký, Semilsko, sníh, doprava, zima

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.