sobota 24. října 2020 Nina

VÍKEND PODLE DRBNY: Online koncerty, úklid Jizerek i trhy na Benešáku

Navzdory nelehké době je o víkendu stále kam vyrazit. A nebo si můžete užít nějakou tu kulturu či akci užít z pohodlí domova, s teplým čajem zachumlaní pod dekou.

V neděli ještě stále můžete zamířit na Benešák, kde se uskuteční Dýňová neděle. Trhy probíhají v tradiční podobě. Jen se návštěvníci musí obejít bez doprovodného programu. Trhy probíhají od 10 do 16 hodin.

Pro letošní rok se do online podoby přesunul Veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí Educa. Video můžete zhlédnout na Youtube jako Studio Educa.

A streamovat se bude i zítřejší plánovaný koncert kapely X_Jazz. Video najdete zítra na FB kina Varšava od 19:30.

Pokud nechcete sedět doma, můžete se o víkendu zapojit do akce Ukliďme Jizerky. Stačí když sami nebo s rodinou vyrazíte do našich krásných Jizerek, posbíráte to, co do nich nepatří a pak ohlásíte polohu naplněných pytlů na e-mail sefl@projizerky.org nebo telefon 739375658.

Stále je také otevřena Krajská vědecká knihovna, včetně sobot. Můžete si tak zapůjčit spoustu knížek a strávit s nimi hezký večer. Navíc můžete vyzkoušet i online databázi.

V Oblastní galerii měl dnes vystoupit Josef Špaček. Bohužel držitelé vstupenek se budou muset spokojit se streamem. Kdo si zakoupil vstupenku, měl by obdržet na e-mail veškeré informace.

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MML

Štítky Liberec, Víkend podle Drbny, víkend

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.