středa 8. července 2020 Nora

Ve vratislavickém Domově pro seniory nově najdete i příjemnou cukrárnu

Domov pro seniory se nově může pochlubit cukrárnou, která nabídne oživení nejen klientům Domova, ale i široké veřejnosti, která sem může zavítat.

Smlsnout si s kamarádkou na dortíku nebo při procházce s kočárkem zavítat na kávičku... To nabízí nová cukrárna Za plotem otevřená v Domově pro seniory ve Vratislavicích. Zdejší prostory si užijí nejen lidé, kteří zamíří na návštěvu za svými blízkými, ale i lidé z okolí a hlavně oslavenci z řad zdejších seniorů. 

„Jednou do měsíce zde pořádáme kolektivní oslavu narozenin našich uživatelů, kteří je mají zrovna v daný měsíc,“ uvedla ředitelka Domova Eva Stehlíková. Ta také prozradila, že to není poprvé, co tu cukrárna je. Dříve na tomto místě byla, ale bohužel výdělky nebyly dostatečné. Podle Stehlíkové by mohla pomoci nové cukrářce výroba domácích dortů na zakázku, které se věnuje.

Cukrárna se nachází přímo v areálu Domova a nabízí příjemné posezení i dětský koutek. A už zde proběhla i první oslava narozenin pěti klientů. Dokonce i zdejším seniorům se šikovná cukrářka dokáže přizpůsobit a vykouzlit dietní dort s umělým sladidlem.

Foto dsvratislavice.cz

Štítky cukrárna, senioři, Vratislavice nad Nisou, Domov pro seniory

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.