sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Drbna

Projekt Maminky, pomozte! startuje kurzem pomoci malým dětem

Jak poskytnout první pomoc dětem do jednoho roku je cílem projektu Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje s názvem Maminky, pomozte! Projekt je určen pro nastávající maminky a také rodinám, kde žije dítě do jednoho roku věku.

Mířili jste na debatu o aleji na Masaryčce? Tak ta se odkládá

Veřejné projednávání záměru obnovy aleje na Masarykově třídě v Liberci se nakonec nekoná. K představení projektu a následné debatě s obyvateli mělo dojít ve středu. Z technických důvodů se ale odkládá nejspíš na přelom roku.

Podzimní módní trendy 2013 míří do ulic Liberce

Léto je už definitivně pryč. Ulice Liberce pomalu, ale jistě ovládají i nové trendy pro tuto sezónu. Pokud ještě stále nemáte doplněný šatník na podzimní sezónu, pojďte se podívat, co se letos na podzim nosí.

Novou pohádku čeká premiéra už ve čtvrtek v Jindřichovicích

Na Statku v Jindřichovicích pod Smrkem můžete být mezi prvními, co spatří novou filmovou pohádku Čarovná rolnička. Motivem pohádky jsou základní cviky jógy. Ke každému cviku je pohádka a písnička. Režisérem a autorem je Cyril Podolský, který se...

Tipování od boku se vyplatilo. Vyhrála karton Cideru

Víte kolik lahví cideru Somersby se vyrobí ze 100 kilogramů jablek? Odpovědi na záludnou soutěžní otázku se před nedávnem nejvíce přiblížila Barbara Najmanová z Liberce, která si po zásluze odnesla 24 lahví tohoto lahodného moku. Od správné...

Ochutnejte regionální potraviny. V pátek u radnice

Slavnostní vyhlášení vítězů už sedmého ročníku ocenění Regionální potravina proběhne v pátek před libereckou radnicí. Kromě samotného předání cen se na Benešově náměstí chystá také doprovodný program, jednotliví prodejci zase budou prezentovat...

Hasiči se utkají pod Ještědem. Letos už pošesté

Za tradiční už se nejspíš dá považovat soutěž sborů dobrovolných hasičů Hasičská noc pod Ještědem. Letos se totiž koná její šestý ročník. Je to ve Zdislavě v sobotu od 17 hodin a soutěžit bude třicítka čtyřčlenných družstev.

Jídlem k lepší náladě: 5 potravin pro lepší den

Obzvláště na podzim se může stát, že jsme vyčerpaní a bez nálady. Najít nějaký životabudič, však není těžké a není třeba pro něj chodit daleko. Možná už ho doma máte. Znám jídla, která navodí lepší náladu a dodají energii.

Minkovická je uzavřená, staví se tam kanalizace

Část Minkovické ulice je od středy 25.září uzavřena. Dělníci tam staví novou kanalizaci. Ulice je uzavřená mezi Puškinovou a Bukovou ulicí. Do kdy komplikace potrvá, není jisté. Drbna bude čtenáře informovat.

Nová Hřebenovka otevře ve středu v Hrádku

úterý, 24. září 2013, 09:10Radilka

Nová Hřebenovka otevře ve středu v Hrádku

Projekt stezky, která spojí Krkonoše s Jizerkami, Lužickými i Žitavskými horami a Českosaským Švýcarskem je u konce. Takzvanou Novou Hřebenovku slavnostně otevřou ve středu ve 14 hodin v budově Brány Trojzemí na náměstí v Hrádku nad Nisou.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.