čtvrtek 2. července 2020 Patricie

Drbna

V Liberci začíná sbírka Nadace Euronisa Pozvedněte slabé

Regionální veřejná sbírka „Pozvedněte slabé!“, kterou pořádá Nadace EURONISA, již běží 11 rokem. Její unikátnost spočívá v podpoření místních organizací. V letošním ročníku podpoří devět organizací z osmičky měst v české části Euroregionu Nisa. V...

Rychlíky z Liberce do Ústí budou od prosince opět jezdit jako dřív

Poté, co ministerstvo dopravy od září omezilo provoz rychlíků na trati mezi Libercem a Ústím, přichází další změna. Ministerstvo totiž našlo peníze a rychlíky od prosince budou jezdit jako dřív.

Nové Město se na chvíli ponoří do středověké nálady

Pravou středověkou atmosféru chtějí vytvořit v sobotu na náměstí v Novém Městě pod Smrkem. Šermířské souboje, dobová hudba, divadlo i tradiční pochutiny. To bude sobotní středověký jarmark. A kdo nebude mít dost, může jít večer na šermířský ples.

Kolik spánku potřebujeme a jak zvýšit jeho kvalitu

Jako malé děti nás ke spánku museli občas nutit, teď když bychom si naopak rádi dali odpoledního šlofíka a ráno spali skoro do oběda, nám to bohužel nedostatek času nedovolí. Kolik spánku je potřeba, abychom se cítili dobře a jak si spánek...

Mým marodům. Na severu budou povídat Dušek s Hnízdilem

Především o zdraví a o všem, co s ním souvisí, bude nedělní debata dvou kamarádů Jaroslava Duška a Jana Hnízdila na statku v Jindřichovicích pod Smrkem. A obě jména slibují, že půjde o zajímavé odpoledne.

V Jizerkách vyrostla nová stezka. Vyrazte poznávat horniny

Nevíte kam o víkendu vyrazit? Správnou volbou by mohla být návštěva Jizerek, kde můžete vyzkoušet dvě nové stezky. Například nová lesní cesta propojuje dvě vůbec nejnavštěvovanější místa Jizerských hor a to jizerskohorské rašeliniště Na Čihadle a...

Legendární Rudoarmějci míří do Liberce. Máme vstupenky zadarmo!

Už v listopadu zamíří do Liberce původně armádní sbor Rudoarmějci. Hostem legendárního sboru bude Helena Vondráčková. Liberecká Drbna vám nyní nabízí soutěž o dvě volné vstupenky, které můžete získat za jedinou správnou odpověď.

Projekt Maminky, pomozte! startuje kurzem pomoci malým dětem

Jak poskytnout první pomoc dětem do jednoho roku je cílem projektu Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje s názvem Maminky, pomozte! Projekt je určen pro nastávající maminky a také rodinám, kde žije dítě do jednoho roku věku.

Mířili jste na debatu o aleji na Masaryčce? Tak ta se odkládá

Veřejné projednávání záměru obnovy aleje na Masarykově třídě v Liberci se nakonec nekoná. K představení projektu a následné debatě s obyvateli mělo dojít ve středu. Z technických důvodů se ale odkládá nejspíš na přelom roku.

Podzimní módní trendy 2013 míří do ulic Liberce

Léto je už definitivně pryč. Ulice Liberce pomalu, ale jistě ovládají i nové trendy pro tuto sezónu. Pokud ještě stále nemáte doplněný šatník na podzimní sezónu, pojďte se podívat, co se letos na podzim nosí.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.