pondělí 20. září 2021 Oleg

Kudy na nádraží? ptal se recidivista, kterého žena načapala ve své koupelně

Na neznámého muže narazila čtyřiasedmdesátiletá žena po ránu ve své koupelně. Recidivista, kterého vzápětí dopadli policisté, teprve v polovině července opustil bránu rýnovické věznice.

Když kolem osmé ranní vešla žena do své koupelny, spatřila zcela neznámého muže. Ten samozřejmě v rodinném domku v České Lípě neměl co pohledávat. „Na otázku majitelky, co zde muž pohledává, jí odpověděl, zda neví, jak se dostane na vlakové nádraží,“ uvedla mluvčí policie Ivana Baláková.

Žena nezvaného návštěvníka okamžitě ze svého domova vykázala a vzápětí zavolala Policii. Hlídka dopadla samozvaného hosta nedaleko místa činu. „Policisté zjistili, že se jedná o devětatřicetiletého recidivistu,“ komentovala Baláková.

Muž původně z Moravskoslezského kraje, který si do poloviny července odpykával trest ve věznici v Jablonci nad Nisou, si pobytu na svobodě zřejmě moc neužije. Nyní se totiž bude zodpovídat z přečinu porušování domovní svobody. Za to ho soud může vrátit zpátky do vězení na další tři roky, dodala mluvčí.

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky policie, Českolipsko, recidivista

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.