pátek 2. prosince 2022 Blanka

Vyhledávání

Nalezené články: "Šípek"

VÍKEND PODLE DRBNY: slavnosti v Hrádku, Paulie Garand na přehradě a Hradozámecká noc

Poslední prázdninový víkend si můžeme zpříjemnit hned několika zajímavými akcemi. Oblíbená pouť v Hrádku nad Nisou je konečně tady, léto symbolicky uzavře na přehradě Paulie Garand a Hradozámecká noc nabídne kouzelný historický zážitek.

Žhář řádil ve sklárně v Lindavě. Oheň poškodil skleněnou plastiku Bořka Šípka

Policie šetří poškození skleněné plastiky ze dveří terasy restaurace v areálu sklárny Ajeto v Lindavě. Skleněná výplň dveří je poničená od ohně. Jde o dílo někdejšího dlouholetého uměleckého ředitele této sklárny a světově uznávaného architekta a...

Vyšetřování otrávených pacientů ve Frýdlantu pokračuje

Policejní vyšetřování předloňského případu otravy krve devíti pacientů v nemocnici ve Frýdlantu na Liberecku ještě neskončilo. Čeká se na výsledky nových znaleckých posudků, řekl mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Ředitel Městské policie v Jablonci končí, podle zstupitele měl šikanovat strážníky

Ředitel Městské policie v Jablonci Roman Šípek po roce a půl ve funkci končí. Řízením strážníků pověřili zastupitelé od 1. listopadu jeho zástupce, zastupitele Michala Švarce (SPD), který už policii dočasně vedl před Šípkem. Výběrové řízení na místo...

Nová pravidla umožní vyhodit z jabloneckých parků osoby, které se chovají nevhodně

V Jablonci platí nová pravidla pro pohyb v parcích. Ta umožní vykázat z parků osoby, které se chovají hrubě nebo urážlivě.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Šípek"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Šípek"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.