neděle 5. prosince 2021 Jitka

Vyhledávání

Nalezené články: "škola kateřinky"

Škola v Kateřinkách představuje design obory. Staňte se návrhářem oděvů nebo interiérů

Zajímá vás móda a styling, umění a návrhy oděvů? Baví vás interiérový design a architektura? Pak jsou přesně pro vás určeny obory Střední školy v Kateřinkách Fashion design a Architektura a design interiéru. „Škola v Kateřinkách mi pomohla v...

Staňte se záchranářem, aranžérem nebo čalouníkem díky střední škole v Kateřinkách

Deváťáci se i v dnešní složité době chystají k přechodu na střední školy. Jakou vybrat? Atraktivní možnosti přináší Střední škola Kateřinky, podle zaměstnavatelů jedna z deseti nejlepších středních škol v Libereckém kraji. Žákům nabízí hned několik...

Virtuální realita, akční záchranáři i světové úspěchy. Škola Kateřinky nabízí nejmodernější přístup

V malebném prostředí Jizerských hor na okraji Liberce sídlí Střední škola Kateřinky Liberec. Ta nabízí studium v jedinečných oborech s bohatou tradicí v moderním pojetí a s využitím nejnovějších technologií.

Poslední dvě volná místa na Fashion Design

Škola Kateřinky Liberec vyhlásila II. kolo přijímacího řízení na umělecký maturitní obor Fashion Design. Tento obor je vhodný pro dívky i chlapce, které zajímá móda a styling, umění, návrhy oděvů a autorských tisků tvořených na PC.

Výroba roušek v Liberci neustává. Pomáhají i studenti z Kateřinek

V krejčovských dílnách v Liberci v Kateřinkách se ani v době karantény nezahálí. Za přísných hygienických opatření zde šijí studentky a studenti oboru Fashion Design stále velmi nedostatkové roušky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "škola kateřinky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "škola kateřinky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.